Ana Sayfa AVM Palladium Ataşehir’de ‘Kendini Şımart’

Palladium Ataşehir’de ‘Kendini Şımart’

JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir, bu yıl dördüncüsünü gerçekleştireceği, “Kendini Şımart” etkinlikleri kapsamında, gazeteci, yazar ve oyuncu Gülse Birsel’i ağırlayacak. Gülse Birsel, keyifli bir söyleşinin ardından, son kitabı “Memleketi Ben Kurtaracağım”ı kadınlara özel olarak imzalayacak. Kendini Şımart etkinlikleri kapsamında, Palladium küre alanında, ziyaretçilerle buluşacak diğer isimler ise davranış bilimleri uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, ünlü Astrolog Hande Kazanova ve modacı Umut Eker olacak.

Ataşehir’in en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Palladium Ataşehir, Kadınlar Günü’nü muhteşem bir organizasyonla kutlayacak. 8 Mart Salı Günü saat 19.00’da Türk medya dünyasının zirvedeki ismi Gülse Birsel, uzun zamandan sonra İstanbul’daki ilk büyük imza gününü Palladium Ataşehir’de gerçekleştirecek.

5 Mart Cumartesi günü saat 15.00’te Hande Kazanova Astroloji ve Burç Yorumları söyleşisi gerçekleştirirken, 6 Mart Pazar günü saat 15.00’te, stil ve imaj danışmanı Umut Eker, Tanem Sivar moderatörlüğünde 2016 modası ve trendleri hakkında bilgiler verecek. 7 Mart Pazartesi günü saat 19.00’da ise, Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, yine Tanem Sivar moderatörlüğünde, sağlıklı iletişim ve ilişkiler üzerine merak edilenleri anlatacak.

Açıldığı günden bu güne kadar pek çok özel ve büyük organizasyonla ziyaretçilerini ağırlayan Palladium Ataşehir, söyleşi ve imza günü organizasyonları ile bu yıl dördüncüsünü gerçekleştireceği “Kendini Şımart” etkinliklerini büyük bir coşkuyla kutlayıp, hem de İstanbullular’ı, Gülse Birsel ile buluşturacak.

Ayrıca alışveriş merkezinin ana koridoruna kurulacak stantlarda kadın ziyaretçiler ücretsiz makyaj, moda ve cilt bakım önerilerinden faydalanabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz