Ana Sayfa Marka-Mağaza Tchibo Türkiye’den Almanya’ya transfer

Tchibo Türkiye’den Almanya’ya transfer

Tchibo Türkiye’den Almanya’ya transfer… 2005’den bu yana hizmet veren Tchibo Türkiye’nin Kurucu Genel Müdürü Şenay Küçük Tanşu, Almanya’nın Hamburg kentinde yer alan Tchibo Genel Merkez Ofisi’ndeki Gıda-Dışı birimi Yönetim Kurulu Üyesi pozisyonuna terfi etti.

2005 yılında Türkiye’deki ilk mağazasını açan ve her hafta değişen “tema” mağazacılık konseptini Türkiye ile tanıştıran Tchibo Türkiye’nin Kurucu Genel Müdürü Şenay Küçük Tanşu, Hamburg Genel Merkez’e transfer oldu. Kariyerine, Tchibo için son derece stratejik olan Gıda-Dışı’ndan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam edecek olan  Şenay Küçük Tanşu, Almanya’da deneyimlediği Tchibo konseptini çok beğenerek uzun uğraşlar sonucu Türkiye’ye kazandırmıştı. Haftalık değişen temalarının yanı sıra, Dünya kahve sıralamasında da üst sıralarda yer alan Tchibo’ya Türk Kahvesi de ürettirerek Tchibo Türkiye raflarında Türk kahvesini tüketicilerle buluşturan Tanşu, Tchibo Türkiye’yi yaklaşık 60 mağaza ve Türkiye’de her noktaya hizmet veren dev sanal mağaza Tchibo.com.tr satış kanallarına ulaştırdı.  

Şenay Küçük Tanşu’nun Hamburg Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği terfisinin ardından Tchibo Türkiye Genel Müdürlük sorumluluklarını 9 yıldır Tchibo Türkiye’de görev alan ve hali hazırda Ürün Planlama Departman Yöneticisi olan Tuba Yapıncak devraldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz