Ana Sayfa AVM Starcity Çocuk Kulübü’nde yeni yıl coşkusu başlıyor

Starcity Çocuk Kulübü’nde yeni yıl coşkusu başlıyor

JLL Türkiye tarafından yönetilen Starcity Outlet, aralık ayı boyunca sürdüreceği yeni yıl temalı atölyelerle tüm çocukların yeni yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Kasım ayında dünya mutfaklarının nefis tatlılarıyla ve birbirinden ilginç hikâyeleriyle tanışan Starcity Çocuk Kulübü ziyaretçileri Aralık ayını yepyeni bir etkinlik programıyla karşılıyor. Aralık ayı boyunca yeni yıl konseptinin hâkim olacağı etkinlikler, 2018’e girmeye çok az bir zaman kala bütün çocuklara mutluluk dolu günler vaat ediyor.

Renklerin, simlerin, pulların, dileklerin ve eğlencenin iç içe geçeceği Starcity Outlet Çocuk Kulübü Etkinlikleri ile ziyaretçiler yılbaşı hediyelerinin, yeni yıl kartlarının, çam ağaçlarının ve yılbaşı süslemelerinin hazırlanacağı atölyelere diledikleri ölçüde katılabilecekler. Minikler çocuk kulübünde akranlarıyla birlikte kendi elleriyle ürettikleri hediyeler hazırlayacaklar, karton, keçe, kumaş gibi materyaller kullanarak çam ağaçları, Noel babalar, yılbaşı geyikleri, kar küreleri, yılbaşı kartları gibi birbirinden yaratıcı objeler tasarlayacak.

Starcity Outlet Çocuk Kulübü Yeni Yıl Atölyeleri, 2 -31 Aralık tarih aralığını kapsayan her Cumartesi-Pazar, 14.00-18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz