Ana Sayfa AVM Bilkent Station, Allen Hulsey’i ağırlıyor

Bilkent Station, Allen Hulsey’i ağırlıyor

Bilkent Station, “Gourmet Guitar’ olarak tanınan Allen Hulsey’i ağırlıyor.

Bilkent Station, ziyaretçilerine sunduğu özel etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Bünyesinde bulundurduğu hepsi birbirinden özgün mutfaklar ile sadece damaklara değil, ünlü müzisyen Allen Hulsey’in müziğiyle ruhunuza da hitap etmeye hazırlanıyor.
15 Aralık Cuma günü saat 19.00’da Allen Hulsey; blues, rock sound, klasik country ve yetmişlerin sıcak ambiyansını barındıran şarkılarıyla başkentlilerle buluşacak.

Allen Hulsey hakkında

Amerikali Hulsey, babasının görevi sebebiyle çocukluğunun bir bölümünü Konya ve Ankara’da geçirdi. Türkiye’den sonra Almanya’da okurken gitar çalmayı öğrenen Hulsey, lisede okumak için Amerika’ya döndü. Berklee College of Music okulunda burslu okuyan ve caz eğitimi alan Hulsey, 2006-2012 yılları arasında New York’da başladığı müzisyenliğe Amerika’nın ardından Türkiye’de devam ediyor.

Boston’da ayrıca Çocuk Psikolojisi üzerine eğitim alan Hulsey çocuklara özel müzik dersi vermeyi sürdürürken Amerika’da en başarılı eğitim programlarında çocuklarla çalıştı.

Hulsey ayrıca yemek ve müzik kültürünü bir arada harmanladığı “Gourmet Guitar” konseptini hayata geçirdi. Bir dönem New York’da şeflik de yapan Hulsey bu konsept ile müzik ziyafeti ile damak zevkini birleştiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz