Ana Sayfa Gündem Soobe’den yeni mağaza yatırımı

Soobe’den yeni mağaza yatırımı

Yaratıcı ve eğlenceli tasarımlarıyla ne istediğini bilen, stil sahibi çocukların markası Soobe, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış 35. konsept mağazasını Ümraniye Meydan İstanbul AVM’de açtı.

“Daha fazla moda daha fazla eğlence” mottosuyla yola çıkan Soobe, 0-12 yaş arası çocuklar için hikayeleştirilmiş yaratıcı tasarımlarıyla perakende sektöründe güçlü adımlarla büyümeye devam ediyor… Türkiye’nin çeşitli illerinde 35, yurt dışında ise 20 mağazasıyla; konsept mağazacılık anlayışına öncülük eden Soobe Meydan İstanbul AVM’nin çocuk oyun alanı katında yer alan yeni mağazasında çocukların mağaza deneyimini daha da keyifli bir hale getirmek için başrole yine oyun ve eğlenceyi taşıyor.

Mağazada çocuklar için boyama atölyeleri yapılırken aynı zamanda, çocuklar için dev balon köpüğü gibi çok çeşitli oyunlara da yer veriliyor.

Ayrıca mağazanın açılışına özel 23-24 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek Açılış Festivali’nde ise tişört ve yüz boyama aktiviteleri, müzik gösterileri ve sürpriz Soobe hediyeleri çocukları bekliyor olacak.

Soobe, mağazalarında sezon modasını rengarenk tasarımlarla birleştiren, özel hikayeli koleksiyonlardan aksesuarlara, oyuncaklardan bebek araç gereçlerine, beslenme ürünlerinden bakım sağlık ürünlere kadar binlerce ürünü anne ve çocukların beğenisine sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz