Ana Sayfa Gündem MediaMarkt 51. mağazasını Esenyurt City Center’da açtı

MediaMarkt 51. mağazasını Esenyurt City Center’da açtı

MediaMarkt mağaza yatırımlarını aralıksız sürdürüyor. Firma, İstanbul Esenyurt City Center’da, kentteki 16’ıncı, Türkiye’deki 51’inci mağazasını tüketicileriyle buluşturdu

Açılışa özel yüzde 75’e varan indirimlerle hizmet vermeye başlayan Esenyurt City Center’daki mağazası ile İstanbul’da 16’ıncı kez tüketiciyle bir araya gelen MediaMarkt, Türkiye’de ilk kez yeni mağazasının yanı sıra bir üst katta kurduğu dijital kiosk ile de tüketicilerle buluşuyor. Tüketiciler, MediaMarkt servislerine kolaylıkla ulaşıp, aksesuar ürünlerini rahatlıkla satın alabiliyor ve farklı ürün talepleri için mağazaya yönlendiriliyor.

50 bine varan son teknoloji ürün ve 5 binden fazla aksesuar çeşidiyle ziyaretçilerini ağırlayan mağaza, 19 çalışanı ve 1262 metrekarelik satış alanına sahip.

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım ise açılışla ilgili olarak “MediaMarkt olarak, kesintisiz büyüme hedefimizle Türkiye’deki 51. mağazamızı hizmete sunmanın gururunu yaşıyoruz. Tüketicilerimizi merkeze alan anlayışımızla onların beklentilerine kulak vererek en iyi konumlarda mağaza yatırımlarımızı sürdürüyoruz” değerlendirmelerinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz