Ana Sayfa Hizmet-Tedarik SMG, EMEA Bölgesi’nin en hızlı büyüyenleri arasına girdi

SMG, EMEA Bölgesi’nin en hızlı büyüyenleri arasına girdi

Türkiye’de halka açık mekanlarda kapalı devrede yasal müzik ve reklam yayını yapan SMG, Deloitte’un Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA Programı’na girmeye hak kazandı.

EMEA Bölgesi’ndeki teknoloji şirketlerinin 2011-2014 yılları arasında net satış gelirlerinde elde ettikleri büyümeye göre sıralandıkları programda SMG, yüzde 441’lik büyüme hızıyla listede 229. sırada yer aldı. SMG, kasım ayında da Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2015 Programı’nda ilk 10 arasında yer alarak, listeye 6. sıradan girmişti.

Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA Programı’na katılmak isteyen şirketlerin 2011 yılında en az 50 bin euro, 2014 yılında ise en az 800.000 Euro net satış geliri elde etmiş, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir “teknoloji şirketi” olması gerekiyor. Programda, faaliyet gelirlerinin önemli kısmını sağladığı bir teknolojiye sahip olan ya da gelirlerinin önemli bir bölümünü teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran firmalar, “teknoloji şirketi” olarak tanımlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz