Ana Sayfa AVM Point Bornova ünlü konukları ağırlıyor

Point Bornova ünlü konukları ağırlıyor

Ünlü isimlerle AVM konuklarını bir araya getiren Point Talks buluşmaları, bu haftasonu ünlü moda bloggerı Buse Terim, sağlıklı yaşam konusunda öncü isimlerden oyuncu Ayşe Tolga ve Türkiye eski güzeli Pınar Tezcan’ı ağırladı. Rock müziğin en iyi isimlerinden Koray Candemir ise akustik performansı ile İzmirlileri büyüledi.

Kültür-sanat, eğlence, müzik, alışveriş ve modanın buluşma noktası olma iddiasıyla yola çıkan Point Bornova AVM’nin etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. 1 milyar TL yatırım değeri ile Kavuklar Gayrimenkul Yatırım’ın İzmir’e kazandırdığı Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi eğlencenin buluşma merkezi olmayı sürdürüyor.

Ünlü isimlerle Point Bornova ziyaretçilerini bir araya getirerek, sohbet imkanı yaratmak amacıyla düzenlenen “Point Talks” buluşmaları bu hafta da üç önemli konuğa ev sahipliği yaptı. 5 Aralık Cumartesi günü ünlü moda bloggerı Buse Terim moda dünyasındaki son dönem gelişmeleri aktarırken, kendisine yöneltilen soruları da yanıtladı. Akşam saatlerinde Point Bornova’nın ana giriş alanında İzmirlilerle bir araya gelen Koray Candemir ise akustik performansı ile İzmirlileri büyüledi.

Sağlıklı yaşamın öncü isimlerinden Ayşe Tolga ve Türkiye eski güzeli Pınar Tezcan ise, 6 Aralık Pazar günü Point Talks için bir araya geldi. Güzellik, sağlıklı yaşam ve aile konularında ziyaretçilere rehberlik yapan konuklar alışveriş merkezinin sorularını da yanıtlamayı ihmal etmedi.

Ünlüler geçidi devam ediyor

Point Talks önümüzdeki hafta sonu ise moda dünyasının öncülerinden Eda Taşpınar, iş dünyası ve aile kavramlarını aynı potada eritmeyi başarabilen, cemiyet hayatının önemli isimlerinden Ayşe Kucuroğlu yer alacak. 12 Aralık akşamında ise İrem Derici, Point Bornova ana giriş meydanında İzmirli hayranları ile buluşacak.

Lego Dünyası Point Bornova’da

Point Bornova çocukları da unutmadı. İzmir’de ilk kez kurulan Şirinler Köyü ile çocukların da eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan Point Bornova, 12 Aralık tarihinden itibaren de Lego Dünyası ile çocukların oyunlar eşliğinde keyifli bir şekilde vakit geçirmesine imkan verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz