Ana Sayfa Gündem Skechers İzmir’deki ilk mağazasını açtı

Skechers İzmir’deki ilk mağazasını açtı

Skechers, son mağazasını İzmir Mavi Bahçe AVM’de açtı. Türkiye’deki 7. bağımsız satış noktasına ulaşan Skechers, İzmir’deki ilk şubesi olan Mavibahçe AVM mağazasında iki ayrı bölüme ayrılmış mağaza konseptini kullandı.

Türkiye pazarına girdiği 2011 yılından bu yana büyümesine yeni satış noktalarıyla hızla devam eden spor ayakkabı markası Skechers, İzmir’deki ilk mağazasını Mavi Bahçe AVM’de açtı. İstanbul Suadiye, İstanbul Optimum AVM, Mall of İstanbul, İstanbul ÖzdilekPark AVM, Akasya AVM ve Ankara Ankamall AVM’den sonra 7. satış noktası olarak hizmete giren İzmir Mavi Bahçe AVM mağazasının açılışı Skechers Türkiye yöneticilerinin ve çok sayıda konuğun katılımıyla yapıldı.

Skechers, Mavi Bahçe AVM mağazasında ilk defa Akasya AVM mağazasında uygulanan ikiye ayrılmış mağaza konseptini kullandı. Skechers’ın bir bölümü performans, diğer bölümü ise günlük giyim ayakkabılarına özel tasarlanmış olan ikiye ayrılmış konsept yapısıyla mağazada herkesin ilgilendiği bölümde rahatça alışveriş yapabilmesi hedefleniyor. Seçkin perakende zincirlerinde ve Skechers.com.tr adresinde online satışları da devam eden Skechers’ın en yeni ayakkabı modelleri İzmir’deki yeni adresinde rahatına ve şıklığına düşkün spor ayakkabı tutkunlarını bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz