Ana Sayfa Gündem Avrupa’nın En Büyük Starbucks’ı Kadıköy’de

Avrupa’nın En Büyük Starbucks’ı Kadıköy’de

Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks, İstanbul’un en merkezi ve hareketli semtlerinden Kadıköy’de Avrupa’nın en büyük ve ilk beş katlı mağazasını açtı.

Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine keyifli bir deneyim yaşatan Starbucks, Avrupa’nın en büyük ve ilk beş katlı mağazasını, İstanbul’un en büyük ilçelerinden Kadıköy’de açtı.

Kadıköy rıhtımında, tarihi Kadıköy çarşısını arkasına alan eşsiz konumu, boğaz manzaralı terası ve bin metrekarelik geniş alanıyla Avrupa’daki en büyük Starbucks mağazası unvanına da sahip olan Starbucks Kadıköy Çarşı Mağazası, misafirler tarafından büyük ilgi gördü.

Kadıköy’ün ruhu ve kendine has karakteri ön planda…
starbucks-kadikoy-magazaAnadolu Yakası’nın en eski yerleşim birimlerinden biri olan Kadıköy’ün ruhuna uygun olarak yenilenen mağaza iç dizaynı ve barındırdığı dekoratif sanat çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Mağaza; sokak çalgıcılarıyla, sanatçılarıyla geniş bir kitleye hitap eden Kadıköy’ün kendine has özelliklerini ve kozmopolit yapısını misafirlerine de hissettiriyor. Gerek arkadaşlarla sohbet etmek, gerekse huzurlu bir ortamda kitap okumak veya çalışmak isteyenlerin uğrak noktası olan Kadıköy Starbucks mağazası, şimdi bu misyonunu daha çok misafiri ağırlayarak sürdürmeyi amaçlıyor.
2007 yılında Türkiye’nin 62’inci Starbucks mağazası olarak kahve severleri ağırlamaya başlayan tek katlı Kadıköy Çarşı mağazası, 2012 senesinde kahve severlerin yoğun ilgisine karşılık vermek için yenilenerek 2 katlı hale getirilmişti. Sosyal aktiviteleri, sanatçıları ve hareketli yaşam tarzına sahip Kadıköy’de vazgeçilmezler arasına giren Starbucks, boğaz manzaralı terası, 2 farklı katta hizmet veren barı ve kahveleri, lezzetli yiyecek çeşitleri, güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışıyla Kadıköy’de ideal bir ortam sunmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz