Ana Sayfa İNDEKS Beymen Simple For You artık Beymen’de

Simple For You artık Beymen’de

90’lı yılların pop kültürünün sembollerinden biri olan Sahil Güvenlik (Baywatch) mayolarını eğlenceli sloganlarla birleştiren Simple For You satış noktalarını 9’a yükseltti. Bu sene plaj modasının en sevilenleri arasında yer alan Simple For You’nun sloganlı sahil güvenlik mayoları serisi artık Beymen’de.

2016 yılında İstanbul’da kurulan mayo markası Simple For You, televizyon tarihinin unutulmaz dizisi Sahil Güvenlik kızlarının sportif ve çarpıcı stilini sloganlarla birleştirdiği 2016 yaz koleksiyonuyla bu yaz plaj modasının en sevilenleri arasında yer aldı. Hayranları arasında Chiara Ferragni’nin de bulunduğu, 90’lı yılların stilini yansıtan ve bu yaz çok konuşulan Simple For You mayolar Beymen’in Zorlu Center, İstinye Park ve Bodrum Palmarina mağazalarında da satışa sunuldu. Böylece, Simple For You satış noktalarını 3’ü online olmak üzere 9’a yükseltti.

Bacak boyunu uzun gösteren derin kesimleri, vücudu saran kalıpları, İtalya’dan gelen özel kumaşı ve dikkat çekici sloganları ile plajda ve havuzda farklı stilini ortaya koymak isteyenlerin vazgeçilmezi olan Simple For You, Ananas adını verdiği sloganlı sahil güvenlik mayoları serisi ile hem ikonik hem de sıra dışı bir görünüm vadediyor. Sadeliği elden bırakmadan, eğlenceli sloganlarla stilini özgünleştirmek isteyenler, Simple For You’nun sınırlı sayıda üretilen mayolarına Beymen’in Zorlu Center, İstinye Park ve Bodrum Palmarina mağazalarının yanı sıra, Before & Sunset Çeşme, Mysabella Bodrum Palmarina, The Design Market Alaçatı mağazaları ile www.365ist.com, www.lidyana.com ve www.simpleforyou.co adreslerinden ulaşabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz