Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Sensormatic’te görev değişimi

Sensormatic’te görev değişimi

Sensormatic Satış Organizasyonundan Sorumlu Kıdemli Satış Direktörü koltuğuna Volkan Özalp oturdu.

Elektronik güvenlik sektöründe hizmet veren Sensormatic’in Satış Organizasyonundan Sorumlu “Kıdemli Satış Direktörü” görevine teknoloji sektörünün deneyimli isimlerinden Volkan Özalp getirildi.

Sensormatic’te Kasım 2016 itibariyle Kıdemli Satış Direktörü olarak göreve başlayan Volkan Özalp, Satış Organizasyonu bünyesinde yer alan Perakende, Taahhüt ve Kurumsal Satış bölümlerinin yönetimini üstlendi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Yüksek Lisans eğitimini yine aynı bölümde, Mühendislik Yönetimi Programında tamamlayan Volkan Özalp, profesyonel iş yaşamına 1993 yılında Anadolu Grubu bünyesinde, Efes Pilsen’de Endüstri Mühendisi olarak başladı. Daha sonra Türki Cumhuriyetler ve Rusya’daki Coca-Cola İçecek Operasyonlarının merkez organizasyonuna atanarak, Planlama ve Tedarik Zinciri ve İthalat/İhracat fonksiyonlarından sorumlu Direktör olarak 3 yıl boyunca görev yaptı. Kariyerine satış alanında devam eden Özalp, sırasıyla SAP Türkiye, Gantek Teknoloji ve Cisco’da Üst Düzey Satış Yöneticiliği yaptı. Sonrasında Microsoft’ta göreve başlayan Özalp, 13 yıl süren Microsoft kariyerinin ilk bölümünde, tüm Türkiye’yi kapsayan satış ağının başında Kanal Satış Müdürlüğü de dahil olmak üzere Üst Düzey Satış Yöneticiliği yaptı. Özalp, Microsoft’taki son 5,5 yıllık çalışma süresinde Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Rusya, Doğu Avrupa ve Merkez Avrupa’yı kapsayan 110 ülkenin KOBI ile Kurumsal Satışlarından sorumlu Üst Düzey Yönetici olarak görev yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz