Ana Sayfa AVM Forum Çamlık Çocuk Kulübü, aralık ayında dopdolu

Forum Çamlık Çocuk Kulübü, aralık ayında dopdolu

Her sezon minikler için birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan Forum Çamlık Çocuk Kulübü, aralık ayında da birbirinden eğlenceli etkinliklere imza atıyor. 3 Aralık’ta başlayacak olan etkinlikler arasında Kahramansız Kalan Orman, Duyulmamış İsmi Olan Kukla, Kedi Fare, Sessizliğin Kralı, Mimarlık Atölyesi gibi renkli etkinlikler yer alıyor. Tüm çocukların ve ailelerin davetli olduğu etkinlikler her hafta sonu ücretsiz olarak yapılacak.

Forum Çamlık Çocuk Kulübü’nde miniklerin merakla beklediği özel atölyeler ve tiyatro oyunlarından oluşan etkinlikleri aralık ayında da devam ediyor. Her hafta sonu çocuklara ve ailelerine keyifli saatler yaşatan Forum Çamlık Çocuk Kulübü, yemek katında yer alan Eğlenceler Şatosu’nda, her hafta sonu 15.00 ve 18.00 saatleri arasında özel atölyeler ve tiyatro oyunları düzenliyor.
Çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirme fırsatı buldukları el işi, oyun ve drama atölyelerinin yanı sıra, Forum Çamlık Çocuk Kulübü’nün özel tiyatro sahnesinde sahnelenen oyunlar, çocukların da katılımıyla daha eğlenceli interaktif bir hale geliyor. Kedi Fare, Sessizliğin Kralı, Mimarlık Atölyesi ve Kahramansız Kalan Orman, aralık ayında gerçekleşecek etkinliklerden sadece bir kaçı.

Forum Çamlık, aralık ayı boyunca devam edecek olan ücretsiz etkinlerine tüm minikleri ve ailelerini bekliyor.

Forum Çamlık Çocuk Kulübü aralık ayı etkinlikleri
3-4 Aralık Kahramansız Kalan Orman/15.00-17.00/ Masal Oyun
10-11 Aralık Duyulmamış İsim Olan Kukla, Kedi Fare, Gölde Zıp Zıp Kurbağalar/15.00-18.00/Atölyeler
17-18 Aralık Elbiseleri Küçülten Gardırop/15.00-17.00/Masal Oyun
24-35 Aralık Mimarlık Atölyesi, Krater, Sessizliğin Kralı/15.00-18.00/Atölyeler
31 Aralık-1 Ocak Akıllı Karıncalar/15:00-17:00 / Masal Oyun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz