Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Şehitler Köyü öğrencilerine Optumum AVM’den destek

Şehitler Köyü öğrencilerine Optumum AVM’den destek

Adana Optimum Alışveriş Merkezi, son 2 yılda verdiği 5 şehitle “Şehitler Köyü” olarak anılan Kozan’ın Pekmezci Köyü’ne yardım elini uzattı. Adana Emniyet Müdürlüğü koordinasyonuyla gerçekleşen projeye, 278 çift ayakkabı bağışlayarak destek oldu.

Rönesans Eğitim Vakfı kanalıyla temin edilen 18 koli ayakkabı, Optimum AVM yöneticileri tarafından Adana Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edildi. Bu yardımların köydeki öğrencilere teslimi için Emniyet Müdürlüğü tarafından bir program düzenlendi.

Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, eşi Fatma Ak, Kozan Kaymakamı Avni Oral, Belediye Başkanı Musa Öztürk, Cumhuriyet Başsavcısı Mahmut Arslan, Emniyet Müdür Yardımcıları ve İlçe Emniyet Müdürü Serkan Üzülmez şehit yakınlarıyla Dağılcak Sosyal Tesisleri’nde şehit aileleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Adana Emniyet Müdürü Osman Ak ve diğer destekçiler hep birlikte son 2 yılda 5 şehit veren Kozan’a bağlı Pekmezci köyündeki ilköğretim okulunu ziyaret ettiler. Sınıfları tek tek gezen okulun konuk heyeti, Optimum AVM tarafından hediye edilen 250 çift ayakkabı ve diğer hayırsever kuruluşlar tarafından hediye edilen 250 montu öğrencilere dağıttı. Öğrenciler, Emniyet Müdürü Ak ve tüm destekçilere teşekkürlerini iletti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz