Ana Sayfa AVM İlyas Yalçıntaş, Beylikdüzü Migros AVM’deydi

İlyas Yalçıntaş, Beylikdüzü Migros AVM’deydi

Beylikdüzü Migros AVM’de İlyas Yalçıntaş rüzgarı esti. Almanya konserinden dönen İlyas Yalçıntaş, ayağının tozuyla Beylikdüzü Migros AVM’de sevenleriyle buluştu.

İncir ve İçimdeki Duman şarkıları dinlenme rekoru kıran İlyas Yalçıntaş, konser serisiyle de rakiplerine büyük fark atmaya devam ediyor. Yılın en çok konuşulan ismi olan Yalçıntaş, hemen her gün farklı bir şehirde sevenleriyle buluşuyor.

Yoğun konser maratonunda 15 günde 12 şehir dolaşan İlyas Yalçıntaş, Malatya, Konya, Kayseri, Bursa, Eskişehir, Ankara ve Almanya Nürnberg’in de aralarında bulunduğu şehirleri gezerek kırılması zor bir rekora imza attı.

Banu Noyan organizasyonuyla Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen imza günlerinde hayranlarıyla buluşan İlyas Yalçıntaş’ın son durağı Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi oldu.
Önceki gün Almanya Nürnberg’de sahne alan Yalçıntaş, uçaktan iner inmez soluğu Beylikdüzü Migros AVM’de aldı. Hiç uyumadan alışveriş merkezine gelen yıldız popçu, otoparktaki aracında uyuyakaldı.

Organizasyon ekibinin zorla uyandırdığı İlyas Yalçıntaş, gözlerini açar açmaz, “Uykusuzluktan öleceğim galiba” dedi. Pop müziğin yükselen yıldızı tüm yorgunluğuna rağmen canlı performansıyla sevenlerine unutulmaz bir gün yaşattı. İki konser arası uyuyakalan Yalçıntaş, “Günlerdir birkaç saat uykuyla duruyorum. Ancak sizlerin sevgisi beni ayakta tutuyor. Sevenlerimle buluşunca tüm yorgunluğumu unutuyorum” şeklinde konuştu.

Sabahın erken saatlerinde alışveriş merkezi önünde toplanan yüzlerce hayranının büyük bir coşkuyla karşıladığı İlyas Yalçıntaş’a özellikle genç kız hayranları büyük ilgi gösterdi. Ünlü sanatçıyı öpücük yağmuruna tutan genç kızlar, şarkılara da eşlik etti.
Soruları da içtenlikle yanıtlayan İlyas Yalçıntaş, bir de itirafta bulundu. Özel hayatıyla ilgili sırlar veren sanatçı, “Çok şıpsevdi bir adamım. Hemen tutulur, aşık olurum” dedi.

Yeni şarkılarının hazırlıklarını da sürdürdüğünü belirten Yalçıntaş, “Bu sene 5 yeni şarkımı sizlerle paylaşacağım. Hepsini bomba gibi şarkılar. Sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyorum. Konserlerden fırsat buldukça soluğu stüdyoda alıyorum” diyerek sevenlerine müjde verdi.

Mini konser ve imza gününün sonunda Beylikdüzü Migros AVM Yönetim ekibinden Rana Arabacıoğlu ve Nilhan Özdenkaya, İlyas Yalçıntaş, Banu Noyan ve organizasyon ekibine çiçekleriyle teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz