Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Schindler Türkiye’nin Genel Müdürü Zafer Kabadayı oldu

Schindler Türkiye’nin Genel Müdürü Zafer Kabadayı oldu

Dünyanın önde gelen asansör ve yürüyen merdiven firmalarından Schindler Türkiye’nin Genel Müdürlüğü’ne, 2012 yılından bu yana farklı operasyonlarda Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Zafer Kabadayı atandı.

Dünya çapında hemen her yapı tipi için asansör ve yürüyen merdiven tasarımı, satışı, montajı ve bakımı yapan Schindler Türkiye, Genel Müdürlük görevine tecrübeli bir ismi atadı. Firmada 2012 yılından bu yana farklı departmanlarda Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Zafer Kabadayı, bundan böyle görevine Schindler Türkiye Genel Müdürü olarak devam edecek.
Schindler Türkiye’nin farklı operasyonlarında çalışmalarda bulunan Zafer Kabadayı, yeni göreviyle ilgili olarak şunları söyledi: “Schindler, kurulduğu günden bu yana dünyanın önde gelen asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bant üreticilerinden biri olarak sektördeki öncü varlığını sürdürmeye devam ediyor. Her gün 1 milyardan fazla insan Schindler ürünleriyle güven ve konforla yolculuk ediyor. Türkiye’nin ISO 9001 belgesine sahip ilk asansör ve yürüyen merdiven firması olarak hedefimiz Schindler’i müşterilerimizin “ilk tercihi” yapma vizyonumuzu devam ettirmek.”

Liseyi Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Zafer Kabadayı, İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden 2000 yılında mezun oldu. Aynı yıl Proje Mühendisi olarak başladığı Honeywell şirketinde 2009-2012 yılları arasında Ülke Servis Müdürü olarak görev yaptı. Ardından 2012 yılında Schindler Türkiye’ye geçen Kabadayı, sırasıyla Bakım, Saha Operasyonları ile Satış ve Montaj departmanlarında Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

2012 yılından bu yana şirkette farklı departmanlarda Genel Müdür Yardımcılığı yapan Kabadayı, 1 Nisan 2016 tarihinden itibaren dünyanın önde gelen asansör ve yürüyen merdiven firmalarından Schindler Türkiye’ye Genel Müdür olarak atandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz