Ana Sayfa İNDEKS Akasya Acıbadem Saffet Emre Tonguç, Akasya Sohbetleri’ndeydi

Saffet Emre Tonguç, Akasya Sohbetleri’ndeydi

Akasya Acıbadem’in, gelenekselleşen Akasya Sohbetleri’nin bu haftaki konuğu, 122 ülkede bin 345 şehri gezen, profesyonel rehber, seyahat yazarı, fotoğrafçı, zamane çelebisi olarak da tanınan Saffet Emre Tonguç’tu.

Bugüne kadar yayınlanmış kitaplarıyla en çok satanlar listesine pek çok giren ve defalarca ödül alan; fotoğraf çalışmaları çeşitli ülkelerde dergi ve gazetelerde yayınlanan Saffet Emre Tonguç;
25 Kasım Çarşamba günü Akasya Acıbadem’de dinleyicileriyle ilk kez bir araya geldi. Oldukça renkli geçen söyleşide; Oprah Winfrey, Calvin Klein, Martha Stewart, Colin Powell gibi dünyaca ünlü isimlere rehberlik ederek İstanbul’u tanıtan Tonguç hatıralarını ve deneyimlerini Akasya Acıbadem misafirleri ile paylaştı.

13 yıldır pek çok dergide yazmaya ve farklı turlarla şehir hikayeleri anlatmaya devam eden Saffet Emre Tonguç; rehberlik yaparken karşılaştığı eğlenceli durumları da anlattı. “Gezdirdiğim ünlüler arasında en çok Oprah etkiledi beni. Oprah ekibi ile her yıl gemi tatili yapıyor, onları ödüllendiriyor ve her çalışanını çok önemsiyor. O çok yüce gönüllü ve sempatik” dedi. Akasya Acıbadem sohbetleri birbirinden sürpriz konuklarla devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz