Ana Sayfa AVM Rubato ve Suzan Kardeş Maltepe Park AVM’de

Rubato ve Suzan Kardeş Maltepe Park AVM’de

Müziğe verdiği desteği her geçen gün arttırarak, müzikseverleri sevdikleri müzisyenlerle biraraya getiren Maltepe Park Alışveriş Merkezi, teras alanında gerçekleştirdiği açık hava konserleri kapsamında 26 Ağustos’ta Kalben’i, 27 Ağustos’ta Ceyl’an Ertem’i sahnesinde ağırladı. Bu haftasonu da, Maltepe Park ziyaretçileri için renkli geçecek. Bu akşam “Rubato”, 3 Eylül Cumartesi akşamı ise “Suzan Kardeş”, performansı ile Maltepe Park sahnesinde olacak.

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 2016 senesi içerisinde birçok ünlü ismi ziyaretçileri ile buluşturdu. Bu buluşmaların bir kısmı teras konser alanında gerçekleşti. Geçtiğimiz haftasonu, Kalben ve Ceyl’an Ertem performanslarıyla unutulmaz saatler geçiren müzikseverler; bu haftasonu da müziğin birleştirici gücü ile Maltepe Park teras alanında buluşmaya hazırlanıyor.

RubatoFatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün; aynı anda aynı duyguları paylaşarak büyük bir ahenk içinde – adeta sadece kendilerinin görebildiği bir şefi takip edercesine – birlikte hissettiklerini; bir müzik cümlesinde temponun serbest bir anlayışla hızlandırılıp, yavaşlatılması anlamına gelen yani ritmik bir özgürlüğü ifade eden “Rubato” kelimesinin sahnede doğduğunu, performanslarında gösteriyorlar. Bu gece, müzikle, aşkla, muhabbetle Maltepe Park sahnesinde olacaklar.
Suzan Kardeş, repertuvarında Türk Sanat Müziği ve Türkçe sözlü popüler bilinen şarkılar dışında; Boşnakça, Arnavutça, Hırvatça, Makedonca, Sırpça ve Roman şarkılar ile de sahnede dinleyenleri ile buluşacak. Albümlerinde tüm bu dillerde şarkılar söyleyen Suzan Kardeş kendi deyimiyle; “Ben ayrılanları kendimce şarkılarımla birleştirdim” diyor. Dinamik sahne performansı ve geniş repertuarı ile tam bir sahne kadını olan Suzan Kardeş, yarın akşam Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde vereceği konserle sevenleriyle buluşacak.

Esenkent metro durağı çıkışında yer alan Maltepe Park’ta gerçekleşecek Rubato ve Suzan Kardeş konserleri ücretsiz olup, tüm konserler 21.00’da başlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz