Ana Sayfa Gündem Prime Development portföyüne bir AVM’yi daha ekledi

Prime Development portföyüne bir AVM’yi daha ekledi

Japonya’dan İngiltere’ye dünyanın pek çok ülkesinde gayrimenkul geliştirme, pazarlama, kiralama ve işletme alanlarında faaliyet gösteren Prime Development, Isparta’da bulunan Centrum Garden AVM’yi de yönetim portföyüne kattı.

15 ülkede 2.5 milyar dolardan fazla gayrimenkul yatırımı bulunan ve Türkiye’de de çok sayıda AVM’in işletmesini yapan Prime Development, yönetim portföyüne Isparta Centrum Garden’ı da ekledi. Ispartalı iş adamı Mesut Şener’in yatırımcısı olan Centrum Garden, yaklaşık 30 bin metrekare kapalı alana sahip.

Prime Development Türkiye Yönetim Direktörü Emre Şen, Centrum Garden’in çok önemli bir lokasyonda bulunduğunu dikkat çekti. Centrum Garden’ın 2017’ye yepyeni bir yüz ve konseptle gireceğini belirten Şen, şöyle konuştu:

“Burası şehrin önemli bir lokasyonunda. Bizim için tek taş yüzük gibi duruyor. Ancak yüzüğün üzerindeki tozu hemen almamız gerekiyor. Hızlı bir şekilde hareket etmemiz gerekiyor. Markalarla görüşmelerimiz devam ediyor. Operasyonlarımızı hızlı bir şekilde yapacağız. 2017 başında her şey muntazam, güzel, ciddi, güçlü, kuvvetli bir Centrum Garden geliyor. Logomuzu bile değiştiriyoruz. Rekabete açık bir ortam. Şehre her anlamda destek vermemiz gereken süreç. Burası çok büyük bir yatırım. Yatırımın arkasında duran önemli bir grup var. Yeni markalarla güçlenen bir formada bürüneceğiz. Ocak ayı itibariyle 4×4’lük hale gelmiş olacak. Kapıdan girişte farkı hissedebileceğiniz bir hale gelmiş olacak.”

Prime Development

Prime Development’ın 2007 yılından bu yana hayata geçirdiği Primemall İskenderun, Primemall Antakya ve Primemall Gaziantep alışveriş merkezlerinin yanı sıra Sivas’ta inşa ve geliştirme aşamasında Primemall SivasPark projesi bulunuyor. Kendi yatırımlarının tüm yönetimini üstlenen Prime Development, sahip olduğu tecrübe ve birikimini farklı yatırımcılara ait projelerde, proje-konsept geliştirme, mimari danışmanlık, kiralama, yönetim hizmetleri olarak sektöre sunuyor. Bu kapsamda Pendik Neomarin AVM ile Ritim İstanbul, Kasaba AVM projelerinde işlevsel konsept geliştirme, kiralama ve yönetim hizmetleri veriyor. Ticari gayrimenkul geliştirme, pazarlama, kiralama ve işletme alanlarında tüm hizmetleri tek elden “one-stop- shop” sağlayan Prime Development, uzman kadrosuyla bir alışveriş merkezinin kaynak sağlama süreçlerinden, kavramsal dizaynın oluşturulmasına; proje geliştirme çalışmalarından kiralama ve yönetimine kadar tüm evreleri yürütüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz