Ana Sayfa İNDEKS Baydöner Baydöner, Kıbrıs’ta ilk restoranını açtı

Baydöner, Kıbrıs’ta ilk restoranını açtı

Döner restoran zinciri Baydöner, Kıbrısta ilk restoranını City Mall AVM’de açtı. İskenderi bir dünya markası yapma hedefiyle büyüyen Baydöner, Yavru Vatan Kıbrıs’ta da dönerseverlerle buluşuyor.

Türkiye’nin dört bir yanında açtığı restoranlarla büyümesini sürdüren Baydöner İskender, Gazi Magosa’da Kıbrıs’taki ilk şubesini açtığını duyurdu. City Mall Cyprus AVM’de 95 kişilik kapasitesiyle hizmet vermeye başlayan şubenin açılışı, 4 Kasım tarihinde gerçekleşti. Baydöner, diğer tüm şubelerinden farklı olarak, sadece Kıbrıs’lı döner severlere özel, menüsüne Kıbrıs Pidesi içerisinde servis edilen döneri ekledi.

Yavru Vatan’da olmaktan ötürü büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Baydöner Genel Müdürü Bülent Polat sözlerine şu şekilde devam etti: “Yaptırdığımız araştırmalara göre döner denilince akla gelen ilk markayız; ülkemizde gerekli olan standartları oluşturduk, her şubemizde aynı lezzet ve hizmet kalitesini oluşturduk ve kurumsallaşma süreçlerimizi tamamladık. Bundan sonraki süreçte de yurt dışına açılma çalışmalarımız başladı. Kıbrıs bu plan içerisinde bizler için ayrı bir öneme sahip. Avrupa ile ilgili fizibilite çalışmalarımız devam ediyor. İran ve Azerbaycan şubelerimiz faaliyetlerini sürdürüyor. Şirketimizi kurduğumuz 2006 yılında amacımız, Türkiye’de ve dünyada dönerin bilinen en büyük markası olmaktı. Bu yolda güzel başarılar elde ettik ve etmeye devam ediyoruz. Tüm Kıbrıslı vatandaşlarımıza bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum.”

2015 yılında AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) tarafından yürütülen halk oylaması sonucu “En Sevilen Restoran” ödülüne layık görülen Baydöner, 2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescillemeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz