Ana Sayfa AVM Zorlu Center ödülünü aldı

Zorlu Center ödülünü aldı

Zorlu Center, IPRA (Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği ) tarafından bu sene 12.’si düzenlenen Golden World Awards’tan “Raffles Arcade” projesiyle Business to Business kategorisindeki ödülüyle döndü. Ödül töreni 5 Kasım 2016 Cumartesi gecesi Katar, Doha’da Doha Marriott Hotel’de gerçekleştirildi.

Zorlu Center, mücevher, saat, aksesuar ve tasarım alanında dünyaca ünkü lüks markaları bir araya getiren Raffles Arcade’e özel çalışmaları ile dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ve halkla ilişkiler sektörünün Oscarları olarak kabul edilen IPRA ödüllerinden Business to Business (kurumlar arası) kategorisinde ödülün sahibi olarak büyük bir başarıya daha imza attı.

Zorlu Center’daki lüks deneyimine vurgu yapmak için Mayıs 2015’te başlanan Raffles Arcade’e özel pazarlama ve iletişim çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen yayın işbirlikleri, özel olarak çekilen reklam filmleri, çizgi üstü ve altı reklam çalışmaları, ve özel kampanyalar ile ön plana çıktı ve Zorlu Center’in Raffles Arcade ile bünyesine kattığı ödül sayısı 47 oldu.

Ödül törenine Zorlu Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Didem Aydın ve Pazarlama Müdürü Dr. Nur Ziyaoğlu Aytekin katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz