Ana Sayfa İNDEKS Porland Porland’tan Rosemary koleksiyonu

Porland’tan Rosemary koleksiyonu

Porland’tan Rosemary koleksiyonu ile sofralar zarif ve romantik… Porland, sonbaharın romantizmini sanatla zenginleşen sofralara taşıyor.

Porland’ın bone porselen olarak tüketicileri ile buluşturduğu Rosemary, hafifliği, inceliği ve şeffaflığı ile zarafeti yansıtıyor… Pastel tonlarda, gül desenlerinden oluşan seri, narin ve feminen bir tarza sahip. Hem günlük kullanım hem de davet sofraları için ayrıcalık sunan Rosemary, düğün alışverişlerinde de zevkli bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Mikrop barındırmayan fildişi rengindeki porselen yapısı, parlak sır görünümü ile sunumlara ışıltı katacak. Fırın ve mikrodalga fırınlarda kullanıma uygun olan Rosemary Serisi, Porland’ın diğer koleksiyonlarında olduğu gibi isteğe bağlı olarak alınabilecek şekilde, deseni ile uyumlu cam, çelik ve tekstil ürünlerle zenginleştirildi. Koleksiyona ait porselen ürün grubunda, servis ve çukur tabaklar, pasta tabağı, farklı boylarda kaseler, çay ve kahve fincanları, kayık tabaklar, çorbalık, sosluk, kürdanlık, tuzluk ve biberlik yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz