Ana Sayfa Hizmet-Tedarik PNQ Teknoloji Sistemleri’ne deneyimli isim

PNQ Teknoloji Sistemleri’ne deneyimli isim

Kojenerasyonda Avrupa’nın bir numarası Ener-G Türkiye piyasasına girdi. Enerji ve jenaratör sistemleri sektörünün deneyimli ismi Murat Erden, Ener-G Türkiye ana distribütörü PNQ Teknoloji Sistemleri AŞ’nin İş Geliştirme Müdürü oldu.

Günümüzde AVM, turizm işletmeleri, hastaneler ve benzeri birçok toplu yaşam alanlarında bütçenin yüzde 30’unun enerji harcamalarına ayrıldığı günümüzde kojenerasyonun önemi giderek artıyor. Avrupa’nın önde gelen kojenerasyon markası Ener-G, PNQ Teknoloji Sistemleri AŞ ana distiribütörlüğünde Türkiye’de de faaliyet göstermeye başladı. PNQ Teknoloji Sistemleri AŞ’nin “İş Geliştirme Direktörü” enerji ve jeneratör sistemleri sektörünün deneyimli ismi Murat Erden oldu.

Murat Erden, 2010 yılından beri FG Wilson Türkiye’de İş Geliştirme ve Özel Müşteriler Satış Müdürü olarak görev yapıyordu. PNQ Teknoloji Sistemleri AŞ’ye transfer olan Erden, İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği bölümünden 2007 yılında mezun oldu.

Mezun olduktan sonra enerji alanında faaliyet gösteren Schlumberger firmasının Rusya ve Azerbaycan’daki çeşitli petrol alanlarında saha mühendisi olarak çalışmaya başladı. İş hayatına Türkiye Petrolleri A.O.’nun yurtdışı işlerini yapan TPIC şirketinde devam eden Murat Erden; 2010 yılında FG Wilson Türkiye’de Doğal Gazlı ve Çift Yakıtlı Jeneratör Sistemlerinin projelendirilmesi ve satışı, kojenerasyon sistemlerinin fizibilitelerinin yapılması ve tekliflendirilmesi, dizel jeneratör setlerinin şartnamelerinin incelenmesi ve satışı işlerinden sorumlu Proje Mühendisi olarak görevini sürdürdü.

PNQ Teknoloji Sistemleri AŞ’ye İş Geliştirme Direktörü olarak transfer olan Murat Erden, şirket bünyesinde satış hedeflerini gerçekleştirmek, farklılık yaratacak çözümler geliştirmek, müşteri bağlılığını arttırmak gibi görevleri üstlendi. Çok iyi derecede İngilizce bilen Murat Erden, 1984 yılında doğdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz