Ana Sayfa İNDEKS Hummel Pascal Nouma modacı oldu

Pascal Nouma modacı oldu

Pascal Nouma, dünyaca ünlü spor giyim markası Hummel ile iş birliği yaptı. Nouma’nın “PN21 by Hummel 2016” koleksiyonu için sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri podyuma çıktı.

Spor camiasının sevilen ismi Pascal Nouma, moda dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Dünyaca ünlü Danimarkalı spor giyim markası Hummel ile işbirliği yapan Nouma’nın tasarladığı kıyafetler, 15 Ocak Cuma akşamı Maslak Steigenberger Hotel’de gerçekleşen lansman defilesiyle görücüye çıktı.

PN 21 by Hummel 2016 yaz koleksiyonu, Banu Noyan koreografisiyle moda takipçilerinin ve basın mensuplarının beğenisine sunuldu. Defilede, 20 profesyonel modelin yanı sıra spor ve sanat dünyasının ünlü isimleri de podyuma çıkarak Nouma’ya destek verdi.

PN 21 by Hummel

Danimarkalı Hummel markası, Dünya’da 92’nci yılını kutlarken, 2010 yılında Türkiye pazarına giriş yaptı. Akbulut Tekstil’in profesyonel bakışı ve girişimleriyle 5 yıl gibi kısa bir sürede Dünyadaki en güçlü Hummel ülkesi haline geldi. Hummel Türkiye’deki sportif life style boşluğunu doldurarak ve sokak modasın da alışa gelmiş renklerin dışına çıkarak gençler için bir ikonik marka haline geldi.

‘Change the world through sport’, yani ‘Dünyayı sporla değiştir’ sloganıyla, spor dünyasına farklı branşlarda sponsor olarakta destek veren Hummel, ülkemiz televizyonlarında birçok TV şovu ve dizi filmlerinin kıyafet sponsoru oldu ve işte başarıyla giden bu çalışmalar, bugün güzel bir iş birliği sonucu olarak PN 21 by Hummel’ın doğuşuna neden oldu.

Spor ve televizyon dünyasının renkli ve sevilen ismi Pascal Nomua’nın giydiği her şeyin takipçileri tarafından ilgi görmesi ve dünyanın neredeyse her köşesini gezen Pascal’ın modayı takip ederek, çevresinde bir moda ikonu olarak tanımlanması vitrinlere taşınacak bir koleksiyonu oluşturdu.

Defile süresince lansman fotoğrafları başarılı fotoğraf sanatçısı Koray Kasap tarafından çekildi ve PN 21’in koleksiyon hazırlıkları tamamlandı. Banu Noyan’ın koreografisini hazırladığı defilede, Nouma’ya destek vermek için spor ve sanat dünyasının sevilen isimleri;  ünlü sunucu Burcu Esmersoy, futbolcular Ahmet Dursun ve İbrahim Yattara, şarkıcı Keremcem, Anıl İlter, Melih Gümüşbıçak, Önder Açıkbaş, Kadir Çöpdemir ve Manga Grubu’nun solisti Ferman Akgül podyuma çıktılar.

Defile sonunda Burcu Esmersoy’la izleyenlerin karşısına çıkan Pascal Nouma’nın heyecanı görülmeye değerdi. Nouma, ‘çok heyecanlı olduğunu zaten çok yakından takip ettiği modayı şimdi daha farklı gözle ve işim olarak görüyorum’ diyerek yanında olan tüm dostlarına teşekkür etti.

İzleyenlerin de alkışlarıyla sürekli tempo tuttukları defile de ilk kez podyuma çıkan ünlülerin podyum da kendileriyle dalga geçmeleri ve birer manken edasıyla yürüme çabaları keyifli görüntüler yarattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz