Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM Agora’dan tatil fırsatı

Agora’dan tatil fırsatı

Agora Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine Çeşme’de tatil fırsatı sunuyor. 31 Mart’a dek sürecek kampanyada her ay Agora Card’lı 10 çift tatile gidecek.

İzmir de ilk kez hayata geçirilen ve her ay 10 ziyaretçi ödüllendirilerek konaklama hakkı kazandıran “10 Numara Kampanya”, 15 Ocak 2016 tarihinde Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort işbirliği ile devam ediyor. 15 Ocak-31 Mart tarihleri arasında devam edecek olan kampanyada her ay Agora Card’lı 10 çift Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort’te unutulmaz bir tatil fırsatı elde ederek, alışveriş keyiflerini fırsata dönüştürecekler.
15 Ocak 2016 tarihinde başlayacak olan kampanya ile her ay en çok alışveriş yapan Agora Card sahibi ilk 10 kişiye Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort’te çift kişilik 1 gece konaklama, açık büfe sabah kahvaltısı, açık büfe akşam yemeği Thermal ve Thallasso Havuz girişi, sauna, hamam ve spa dahil tatil fırsatı kazanıyor.
Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort Çeşme’nin en güzel koyununda yer alan mavi ile yeşilin bütünleştiği Ege’nin bütün eşsiz güzelliğine sahip bir yerdir. Mükemmel manzara ve hayal gücüyle tasarlanmış odalarda rüya gibi bir tatil yapmak isteyen Agora Card sahipleri 10 Numara Kampanya ile kendilerini dinleyerek tatilin keyfini yaşayacaklar.

Agora Card sahiplerine kendilerini ayrıcalıklı hissettirecek kampanyada; Ocak ayı boyunca en çok alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler Şubat ayında; Şubat ayı boyunca en çok alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler Mart ayında; Mart ayı boyunca en çok alışveriş yapan Agora Card’lı ziyaretçiler Nisan ayında Ilıca Hotel Spa& Thermal Resort’te konaklama fırsatını yakalamaya hak kazanacaklar.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Hasan Noyan, birbirinden farklı ve renkli kampanyalarla alışveriş keyfine keyif katmak aynı zamanda da alışverişi ödüllendirmek için düzenledikleri kampanyalardan aldıkları memnuniyeti dile getirerek, Agora Card’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına tüm İzmir’lileri davet etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz