Ana Sayfa AVM Pamela, Tepe Nautilus’ta hayranlarıyla buluştu

Pamela, Tepe Nautilus’ta hayranlarıyla buluştu

Tepe Nautilus kuruluşunun 15. yılına özel kutlamalar çerçevesinde, rock müziğin sevilen ismi Pamela’yı ağırladı. Konser öncesi kuliste hayranlarıyla biraraya gelen ve onlarla sohbet edip fotoğraf çektiren Pamela, büyük ilgi gören akustik konseri sırasında yeni çıkaracağı arabesk-fantazi albümün müjdesini verdi. Yeni albümünde Müslüm Gürses, Ferdi Özbeğen ve İbrahim Tatlıses’e ait şarkılar da seslendireceğini söyleyen Pamela en sevilen şarkılarıyla Tepe Nautilus ziyaretçilerine muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı.

Ziyaretçileriyle güçlü bir bağ oluşturduğu 15 yılı geride bırakan, İstanbul’un köklü alışveriş merkezi Tepe Nautilus; kutlamalara özel ziyaretçilerini ünlü sanatçı Pamela ile buluşturdu.
Konser öncesi hayranlarıyla kuliste biraraya gelen sempatik şarkıcı en sevilen şarkılarını akustik versiyonlarıyla Tepe Nautilus ziyaretçileri için seslendirdi.

Büyük ilgi gören konser sırasında yeni albüm müjdesi de veren Pamela, hazırladığı arabesk-fantazi albüm için ünlü sanatçılar Müslüm Gürses’ten “Taht kurmuşum kalbine”, Ferdi Özbeğen’den “Ağla” ve İbrahim Tatlıses’ten “Kal benim için” şarkılarını yeniden yorumlayacağını hayranlarıyla paylaştı.

Pamela Müslüm Gürses ve Ferdi Özbeğen’i sahnede anarak; “Şarkılarını okuyacağım bu isimler ile sahneye beraber çıkmayı çok isterdim. Aramızdan ayrılanları saygı ile anıyorum. Bu şarkıları seslendirerek üstatları daima yaşatmalıyız” dedi.

Tepe Nautilus; 15. yıla özel birbirinden keyifli etkinlikleri ve kampanyaları ile Ekim ayı boyunca ziyaretçilerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz