Ana Sayfa AVM İrem Sak, Marmara Park’ta şans meleği oldu

İrem Sak, Marmara Park’ta şans meleği oldu

Türkiye’nin ilk “galaksi” temalı alışveriş merkezi Marmara Park’ın açılışının 5’nci yılı nedeniyle düzenlenen kutlama etkinlikleri, TV dizilerinin başarılı oyuncusu İrem Sak ile devam etti.

2012 yılında Beylikdüzü’nde hizmete giren Marmara Park’ın kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında sunucu Hakan Ka ile birlikte birbirinden değerli hediyeleri anında kazandıran “Şans Duvarı” yarışmasının “şans meleği” olan İrem Sak, espriyle izleyenleri kahkahalara boğarken, yarışmaya katılanlara da birbirinden değerli hediyeler kazandırdı.

Marmara Park’ta kurulan 3 metre uzunluğundaki Şans Duvarı yarışmasını Hakan Ka ile birlikte sunan İrem Sak, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirirken, Şans Duvarı yarışmasına katılmaya hak kazananlarla beraber de yarıştı.

Her yarışmacının 3’er kere disk bırakarak topladığı puanlarla bir hediye kazandığı yarışmada çamaşır makinasından televizyona, buzdolabından i-phone’a kadar birbirinden değerli hediyeler dağıtılırken, sanatçı İrem Sak da diskin rengarenk duvardan bırakılması sırasında da yarışmacıyla birlikte büyük heyecan yaşadı.

Hakan Ka’nın sunacağı Şans Duvarı etkinliği 22 Ekim’de Evrim Akın ile devam ederken, 5. Yıl kutlamaları 28 Ekim’de Ses ve Sus’un konseri ile sona erecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz