Ana Sayfa AVM Palladium Ataşehir AVM’ye 5 ödül birden

Palladium Ataşehir AVM’ye 5 ödül birden

JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir, 2016 Stevie Awards platformunda ‘Palladium Yılbaşı Köyü’ projesi ile 4 bronz, ‘Film Gibi Aşkımız’ projesiyle 1 bronz ödül alarak toplam 5 bronz ödülün sahibi oldu.

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 2016’ya girerken hazırladığı, 30 gün boyunca müzikal eğlencelerin, dev yılbaşı ağacının, kış bahçesinin, lezzetli yiyeceklerin ve hediyelik eşyaların satışa sunulduğu ahşap evlerin yer aldığı “Palladium Yılbaşı Köyü” etkinliğiyle, Stevie Awards platformunda 4 ödüle layık görüldü.

palladium-atasehir-avm“Marketing Campaign of the Year – Entertainment & Sports”‘, “Small-Budget Marketing Campaign of the Year (<3 milyon dolar/5 milyon euro), “Communications or PR Campaign of the Year – Events & Observances”, “Best Exhibition Display, Standor Feature” kategorilerinde 4 Bronz ile ödüllendirildi. Palladium Ataşehir, “Film Gibi Aşkımız” projesiyle de, Marketing Campaign of the Year – Entertainment & Sports kategorisinde 1 Bronz ödül alarak, toplam 5 bronz ödül ile farkını bir kez daha ortaya koydu. “Yılbaşı Köyü” bu sene, Hermes Creative Awards’ten de 1 Gold ve 3 Platinum olmak üzere 4 ödül almıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz