Ana Sayfa İNDEKS Arenapark AVYM ArenaPark’ta plaj voleybolu heyecanı

ArenaPark’ta plaj voleybolu heyecanı

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin artık geleneksel hale gelen Beach Volley Turnuvası’nın üçüncüsü 27 Ağustos 4 Eylül tarihleri arasında düzenleniyor. Erkek, kadın ve karma olmak üzere toplam 64 takımın yarışacağı turnuvanın büyük çekişmelere sahne olması bekleniyor. Turnuvada her kategoride birinci olan takıma 750 TL, ikinciye 500 TL, üçüncüye ise 250 TL hediye çeki verilecek

Küçükçekmece Atakent’te bulunan ArenaPark AVM, 9 gün boyunca birbirinden çekişmeli maçlara sahne olacak. ArenaPark’ın artık geleneksel hale gelen Beach Volley Turnuvası’nın dördüncüsü 27 Ağustos Cumartesi günü başlayıp 4 Eylül Pazar akşamına kadar devam edecek. Küçükçekmece Voleybol Kulübü Derneği işbirliğiyle gerçekleşecek olan turnuva, ArenaPark’ın Açık Otopark Alanı’nda düzenlenecek. Bu amaçla alana özel kum getirilirken ziyaretçilerin ve sporseverlerin maçları rahatlıkla izlemesi için tribün de kurulacak. Turnuvaya kendi kurduklarını takımla katılmak isteyenler başvurularını ArenaPark Danışma’ya iletebilecekler.

64 takım yarışacak

Erkek, kadın ve karma olmak üzere toplam 64 takımın yarışacağı turnuvanın büyük çekişmelere sahne olması bekleniyor. Geleneksel ArenaPark Beach Volley Turnuvası’nda her kategoride birinci olan takıma 750 TL, ikinciye 500 TL, üçüncüye ise 250 TL hediye çeki verilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz