Ana Sayfa Gündem Kahve Dünyası, Bükreş’teki 2. mağazasını açtı

Kahve Dünyası, Bükreş’teki 2. mağazasını açtı

Kahve Dünyası’nın yurt dışı açılımı devam ediyor. Romanya’da yoğun ilgi gören Kahve Dünyası, Bükreş’teki ikinci mağazasını hizmete açtı.

Çikolata ve kahvedeki üretici kimliğinin verdiği güç ve güvenle fark yaratan Kahve Dünyası, yurt dışındaki 3. mağazasını Romanya’nın başkenti Bükreş’te açtı. Romanya’daki mağazalaşmasını sürdüren Kahve Dünyası’nın yeni mağazası, Fiba Grubu yatırımı olan Plaza Romanya’da hizmete girdi. Yeni mağaza ile Kahve Dünyası’nın Bükreş’teki şube sayısı 2 oldu.

Romanya’daki ilk kahve ve çikolata konseptini birleştiren marka olma özelliğini taşıyan Kahve Dünyası, gördüğü yoğun ilgi üzerine ikinci mağazasını yeni tutkunlarıyla buluşturdu. Açıldığı günden bu yana özellikle Türk kahvesini ve çikolata kaplı Türk lokumunu binlerce kişiyle buluşturan Kahve Dünyası, bu vesileyle Romanya’da birçok insanın evine Türk Kahvesi sokmayı başaran ilk marka oldu.

2016’da Suudi Arabistan ve Kuvey’e mağaza yatırımı

Türk sermayesi ile kurulan en güçlü kahve zinciri olan ve Türkiye genelinde 140 mağazasında her ay 2 milyon kişiyi ağırlayan Kahve Dünyası, önümüzdeki dönemde de yurt dışı açılımına hız kesmeden devam etmeyi; 2016 yılı sonuna kadar Suudi Arabistan ve Kuveyt’te de 10’a yakın mağaza açmayı planlıyor. Yurt dışı açılımlarının yanı sıra Türkiye’deki yatırımlarına da devam eden Kahve Dünyası, sene sonuna kadar 160 satış noktası ile hizmet verecek. Kahve zincirinin 2017 hedefi ise 200 mağazaya ve geniş ürün yelpazesi ile Türkiye genelinde 80 bin satış noktasına ulaşmak.

Ayrıca büyük şehirlerde yoğun yaya trafiğinin olduğu merkezi lokasyonlarda açmakta olduğu yeni “Kahve Dünyası Al Götür” konsept mağazalarıyla, şehrin yoğun temposunda zamanını iyi değerlendirmek isteyenlere, özel geliştirdiği Kahve Dünyası lezzetlerini taze, hızlı ve pratik olarak sunmayı hedefliyor.

Türk kahvesinin yaygınlaşmasına ve bu geleneksel tadın dünyanın her yerinde sevilerek içilmesine öncülük etme misyonuyla yatırımlarını artıran Kahve Dünyası, yurt dışı ve yurt içindeki tüm mağazalarında satılan veya servis edilen ürünlerin tamamını “üreticiden tüketiciye” anlayışı ile kendi fabrikalarında üretip taze bir şekilde sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz