Ana Sayfa AVM ÖzdilekPark İstanbul kazandırıyor

ÖzdilekPark İstanbul kazandırıyor

ÖzdilekPark İstanbul, yeni yıla sayılı günler kala ziyaretçilerini her otomobil tutkununun rüyası, muhteşem üç BMW 4.18 Gran Coupe’dan birini kazanmaya davet ediyor. ÖzdilekPark İstanbul’dan 1 Aralık 2016- 28 Şubat 2017 tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekilişe katılanlar, her yeni alışverişle hayallerinin otomobiline bir adım daha yaklaşıyor.

2017’ye hazırlanırken sevdikleriniz ve kendiniz için yapacağınız alışverişleri fırsata dönüştüren ÖzdilekPark, yeni yıla girerken heyecan dolu bir kampanyaya imza atıyor. ÖzdilekPark İstanbul’dan aynı gün içerisinde toplam 150 TL ve üzeri alışveriş yapan 3 şanslı kişi, muhteşem bir BMW 4.18 Gran Coupe kazanma şansı yakalıyor.

Her 150 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı
Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken; 28 Şubat 2017 Salı gününe kadar ÖzdilekPark İstanbul’daki mağazalardan aynı gün içerisinde 150 TL ve katlarındaki alışveriş fişinizle birlikte kampanya standına gelerek şifrenizi almak… ya da hızlı kayıt için ozdilekparkcekilis.com’u ziyaret etmek.

BMW 4.18 Gran Coupe kazanan talihli isimler ise 3 Mart 2017 Cuma günü ÖzdilekPark İstanbul’da yapılacak çekilişle belli olacak ve rüyalarının otomobiline kavuşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz