Ana Sayfa Gündem Özdilek Uşak AVM açıldı

Özdilek Uşak AVM açıldı

Türkiye’nin en önemli firmalarından Özdilek Holding, AVM yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bugüne kadar Türkiye’nin birçok noktasına AVM açan holding, 18 milyon dolarlık bir yatırımla Uşaklı ziyaretçilerini yeni bir AVM ile buluşturdu.

Özdilek Holding, Özdilek Uşak AVM’nin açılışını gerçekleştirdi. Dünyanın 10 büyük havlu üreticilerinden biri olan Özdilek, Ege Bölgesi’nin önemli kentlerinden Uşak’ta, 39 dönüm arazi üzerine 11 bin metrekare kapalı alana sahip yeni alışveriş merkezi kurdu. Özdilek Uşak AVM’de hipermarket, departman mağaza, kafe-restoran, sinema ve çocuk eğlence merkezi yer alıyor.

4 Özdilek AVM daha geliyor

Öte yandan 2016 yılı içinde Turgutlu ve Düzce’de, 2017’de ise Bursa’da Nilüfer ve Mudanya’da yeni alışveriş merkezlerinin açılışını yapacak olan Özdilek Holding, 4 AVM için toplam 47 milyon dolarlık yatırım yapmayı planlıyor.

Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, “Özdilek Holding olarak, bugüne kadar 10 alışveriş merkezi açarak dünyanın en önemli markalarını tüketicilerimizle buluşturmanın mutluğunu yaşadık. Bundan sonraki hedefimiz, Özdilek kalitesini diğer şehirlere de götürmek. 2016 yılı içinde, Turgutlu ve Düzce’de 2017’de ise, Bursa Nilüfer ve Bursa Mudanya’da yeni alışveriş merkezleri açmayı planlıyoruz. Şu anda toplam 7 bin 280 kişi istihdam ediyoruz. Uşak’ta açacağımız yeni AVM’ de ise 280 kişiyle çalışmayı planlıyoruz. Önümüzdeki yılın bahar aylarına kadar 1220 kişiyi daha işe alarak, toplam 8 bin 500 kişiye ulaşacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz