Ana Sayfa AVM Özdilek Park AVM’de çocuklara eğlence

Özdilek Park AVM’de çocuklara eğlence

İstanbul’un yeni eğlence ve alışveriş merkezi Özdilek Park İstanbul’da eğlencenin ardı arkası kesilmiyor. Ziyaretçilerinin alışveriş yaparken aynı zamanda keyifli anlar da geçirmesini sağlayan ÖzdilekPark İstanbul AVM, minik misafirlerini de unutmuyor. Her hafta sonu yapılan “Minik Usta Etkinliği” küçük misafirlere eğlenceli anlar yaşatıyor.

İstanbul’un gözde alışveriş merkezi Özdilek Park İstanbul ziyaretçilerinin mutluluğu için her türlü olanağı sağlıyor. Alışveriş yapan ebeveynleri yanında sıkılan minikleri düşünen Özdilek Park İstanbul AVM, onlar için eğitici ve eğlenceli atölyeler düzenliyor. Her hafta sonu 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşen “Minik Usta” etkinliği, 3-11 yaş arası minik konuklarının güvenli eğitmenler eşliğinde keyifli anlar yaşamasını sağlıyor.

Özdilek Park İstanbul AVM’nin -2’nci katında yer alan Minik Usta Etkinlik alanı, özel eğitmenleri ile her hafta sonu minik misafirlerini konuk ediyor. Her hafta farklı eğitici faaliyetler yapılan atölyelerde, miniklerin günlük yaşantısında kullanabilecekleri eşyaları dahi kendi elleriyle yapmalarına olanak tanınıyor. Çocuklarını güvenli eğitmenlere teslim eden anne ve babalar ise gözleri arkada kalmadan rahatça alışverişlerini yapabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz