Ana Sayfa Dünyadan Tüm dünya 15 Temmuz’a kilitlendi

Tüm dünya 15 Temmuz’a kilitlendi

Tüm dünya 15 Temmuz’a kilitlendi. Amazon.com’un 20’nci yılı kutlamaları çerçevesinde “Prime Day” alışveriş etkinliği ile tüm dünyada alışveriş rekoru kırılması bekleniyor.

Amazon 20’nci yıl kutlamaları kapsamında “Prime Day” adını verdiği dünya çapında dev satış hedefli bir alışveriş etkinliği düzenleyecek. Prime Day’in Black Friday’in alışveriş rekorunu geçeceği tahminleri yapılıyor.

Online perakende devi Amazon.com, kuruluşunun 20’nci yılında gözünü iyice karattı. Şirket, ABD’nin alışveriş hezeyanının doruk noktaya ulaştığı ve “Black Friday” (Kara Cuma) olarak adlandırılan en yüksek cirolu günü geride bırakacak bir alternatif günü yaşgünü vesilesiyle hayata geçirecek: “Prime Day”.

“Prime Day” yalnızca ABD, İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya, Fransa, Kanada ve Avusturya’daki “Amazon Prime” üyeleri için 15 Temmuz gecesi başlayacak. Amazon’un açıklamasına göre her on dakikada bir giyimden elektroniğe her kategoriden yepyeni ürünler satışa sunulacak. Amazon’un bu girişiminin düzenli üyelerini “Amazon Prime” üyeliğine yükseltmek amaçlı olduğu söyleniyor. Consumer Intelligence Research Partners’ın araştırmasına göre Amazon Prime üyeleri bir yıllık ortalamaya bakıldığında standart Amazon üyelerinden iki kat daha fazla harcama yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz