Ana Sayfa Gündem Ordu Park AVM ihaleye çıkıyor

Ordu Park AVM ihaleye çıkıyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık 40 bin metrekarelik alana kurulu olacak Ordu Park AVM projesini ihaleye çıkartıyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Durugöl Yerleşkesine kurulacak AVM ihale edileceğini söyledi. Başkan Yılmaz, ihale tarihini 29 Temmuz olarak açıkladı. 40 bin metrekarelik alana kurulacak Ordu Park AVM projesinin inşaat alanı ise yaklaşık 94 bin metrekare olacak. Ordu Büyükşehir Belediyesi Durugöl Yerleşkesi’nin bulunduğu alana inşa edilecek AVM’nin 2018 yılında tamamlanması bekleniyor.

Ordu Park AVM projesi, bin araçlık otopark, 900 kişilik çok amaçlı salon, 8 adet sinema, kafe ve restoranlar, eğlence alanları ve alışveriş katlarını kapsıyor. Toplamda 3 katlı yaşam merkezi olarak tasarlanan AVM’nin, Ordu’nun alışveriş ve yaşam merkezi olması hedefleniyor.

“Ordu Park AVM, yaşam merkezi olacak”

Başkan Enver Yılmaz, “Ordu’nun yıllardır özlemle beklediği Ordu Park AVM Projesi’ni hayata geçiriyoruz. 40 bin metrekarelik alana kurulacak AVM projesinin toplam inşaat alanı yaklaşık 94 bin metrekare olacak. Bin araçlık otoparkı bulunacak Ordu Park AVM, 900 kişilik çok amaçlı salon, 8 adet sinema, kafeterya ve restoranlar, eğlence birimleri, yerli ve yabancı markaların bulunacağı 3 katlı bir yaşam merkezi olarak tasarlandı” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz