Ana Sayfa AVM ‘Öpünce Geçmeyen Uflar’, hem bilgilendirdi hem eğlendirdi

‘Öpünce Geçmeyen Uflar’, hem bilgilendirdi hem eğlendirdi

Oyuncu Akasya Asıltürkmen ve ilk yardım uzmanı Deniz Karadeniz, “Öpünce Geçmeyen Uflar” ismini verdikleri, eğlenceli ilk yardım semineriyle Maltepe Park ziyaretçilerini hem bilgilendirdiler hem de eğlendirdiler. Doğru bildiğimiz yanlışları tiyatral bir çerçevede anlatan ikili, ebeveynler tarafından oldukça ilgi gördü.

Anne olduktan sonra yaşadıklarını, sevinçlerini, korkularını, endişelerini, acemiliklerini, deneme yanılma yoluyla bulduğu doğrularını en gerçek haliyle, “Akasya Ana” Youtube kanalından eğlenceli videolar aracılığıyla paylaşan Akasya Asıltürkmen; yine kendi annelik deneyimlerinden yola çıkarak, ilk yardım uzmanı Deniz Karadeniz’e sorularını yöneltti. “Öpünce Geçmeyen Uflar” ilk yardım eğitimi aracılığıyla yüzlerce ebeveyn ile bir araya gelmesinin yanı sıra yetişkinlere ve çocuklara özel yetkinlik gelişimi eğitimleri de vererek Türkiye’yi dolaşan Deniz Karadeniz ise çoğumuzun doğru bildiği yanlışların, doğrularını eğlenceli bir şekilde izleyenlerle paylaştı.

Bebeklerin ve çocukların başına gelebilecek kazalarda, hayat kurtarıcı pratik, ilk yardım uygulamalarını, keyifli ve interaktif bir sohbet eşliğinde paylaştıkları etkinlik, ziyaretçiler tarafından hayli ilgi gördü.

İnsan hayatında önem arz eden ve duyarlılık geliştirilmesi gereken birçok konuya önem vererek, yaratıcı etkinlikler düzenleyen Maltepe Park, aynı zamanda zengin marka karması ve yemek alanlarıyla, Esenkent metro durağı çıkışında hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz