Ana Sayfa Hizmet-Tedarik KOBİ Kart ile büyüme fırsatı

KOBİ Kart ile büyüme fırsatı

Küçük ve orta ölçekli iş yerleri şimdi hiç masraf yapmadan kazanç sağlayabilecekleri ve müşterilerine birçok avantaj sunabilecekleri bir sisteme kavuşuyor. Bilişim sektöründe hizmet veren TURKKOM tarafından geliştirilen Artı İndirim sistemi KOBİ’lere güç kazandırmayı hedefliyor.

Artı İndirim sistemine üye olan iş yerlerine KOBİ Kart’lar veriliyor. Üye iş yerleri, bu kartları kendi müşterilerine yine ücretsiz olarak dağıtıyor. Müşteriler, tek bir alışveriş kartı ile (Kobi Kart) sadece o iş yerinde değil, tüm sektörlerdeki tüm üye iş yerlerinde yapacakları alışverişlerde bu kartı kullanabiliyor. Böylece tek bir kart kullanarak avantajlı ve kazançlı alışveriş yapabiliyor. Üye iş yerleri (KOBİ’ler) de tüm Kobi Kart kullanıcısı müşterilerin potansiyel yeni müşterileri olabilme avantajını yakalıyor.

1 milyon nüfuslu bir kent için potansiyel Kobi Kart kullanıcısı müşteri sayısı, tam 600 bin adet. O kentteki her TURKKOM üye iş yeri KOBİ, böylece 600 bin yeni müşteriye sahip oluyor. KOBİ’lere ayrıca E-Ticaret ve M-Ticaret (Mobil Ticaret) için gerekli olan tüm teknik alt yapı da yine ücretsiz olarak sunuluyor.

Müşteriler ise, üye iş yerlerinden yaptıkları her alışveriş karşılığında ciddi oranlarda indirim kazanıyor. KOBİ’lere inanılmaz avantajlar sunan TURKKOM Kobi Destek Programı; Artı İndirim tüketicilere de kazançlı alışverişin kapılarını aralıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz