Ana Sayfa Gündem Oleg Cassini’den iki yeni mağaza birden

Oleg Cassini’den iki yeni mağaza birden

Türkiye’de kısa sürede tanınırlık yakalayan Oleg Cassini, son olarak İstanbul’un en yeni ve prestijli iki alışveriş merkezinde yerini aldı. Eylül ayında hem Emaar Square Mall hem de Vadi İstanbul’daki mağazalarını açarak Türkiye genelinde 19 mağazaya ulaşmış oldu

Gelinlik ve abiye tasarımlarıyla dünyada 400’den fazla noktada tarz sahibi kadınlarla buluşan Oleg Cassini, Eylül ayında İstanbul’da iki yeni mağaza birden açtı. Birer hafta arayla önce Emaar Square Mall’da, ardındansa Vadi İstanbul’daki açılışlarını gerçekleştiren marka, böylece İstanbul, Ankara, Bursa, Samsun, İzmit, İzmir, Adana, Mersin ve Antalya’da toplam 19 noktada hizmet vermeye başladı.

Oleg Cassini bu yılki hedefini 20 noktaya ulaşmak olarak belirlemişti. Bu hedefi Ekim ayında Hilltown AVM’de hizmete açacağı mağazası ile tutturmuş olacak. Marka 2020’de ise 50 mağazada olmayı planlıyor.

Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonu için hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini’nin mirası günümüzde birbirinden zarif gelinlik ve abiye koleksiyonları ile yaşamaya devam ediyor. Marka şimdi Emaar Suqare Mall ve Vadi İstanbul mağazalarıyla Türkiye’deki büyümesini hız kesmeden sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz