Ana Sayfa Marka-Mağaza Tchibo açık artırma uygulamasına başladı

Tchibo açık artırma uygulamasına başladı

Tchibo, internet mağazasında bir ilki gerçekleştirerek takipçilerini, alışverişin en keyifli hali olan açık artırma uygulamasıyla buluşturdu

Yıllardır hayatı kolaylaştıran ürünleriyle tüketicilerine farklı dünyalar sunan Tchibo, 13 Eylül tarihinden itibaren www.tchibo.com.tr internet mağazasında gerçekleştirmeye başladığı Açık Artırma Uygulaması’yla bir ilke imza attı. Açık artırmada, Tchibo’nun fonksiyonel ve kaliteli ürünleri, seyahat ve etkinlik biletlerinin yanı sıra ve Partner segmentinde yer alan çeşitli markaların ürünleri satışa sunuluyor. Açık artırmanın yayında olduğu süre boyunca, katılımcılar beğendiği ürünlere dilediği tutarda teklif vererek hesaplı ve keyifli alışverişin tadını çıkarıyor.

Açık Artırma süresinin dolduktan sonra, Tchibo tüm teklifleri değerlendirerek kazanan kişilere karar veriyor. Tüm katılımcılara Tchibo tarafından e-posta gönderilerek sonuç bildiriliyor. Ardından 24 saat içerisinde kazanan katılımcılar, Tchibo Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak, katılımcının teklif ettiği tutarı kredi kartından tahsil ediyor. İşlem tamamlandıktan sonra ürün katılımcıya ulaştırılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz