Ana Sayfa Gündem Okul alışverişi CarrefourSA’da satışları yüzde 48 artırdı

Okul alışverişi CarrefourSA’da satışları yüzde 48 artırdı

CarrefourSA, güvenli, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla satışa sunduğu okul ve kırtasiye ürünleriyle bu yıl da öğrenci ve velilerin okul öncesi alışverişte ilk adresi oldu. CarrefourSA, kırtasiye satışlarında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 48 artış sağladı.

Çocukların yıl boyu kullanacağı kırtasiye ürünlerinde, kaliteli, sağlığa zararsız ve güvenli okul malzemeleri sunan CarrefourSA, velilerin bu yıl da hem ekonomik hem de güvenle alışveriş yapmalarını sağladı. Veliler okul alışverişlerinde çocuk sağlığına uygunluğu test ettirilen kırtasiye ürünlerini, uzman toksikologlar tarafından güvenlik açısından onaylatan CarrefourSA’yı tercih etti. Güvenli, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla satışa sunduğu okul ve kırtasiye ürünleriyle bu yıl da öğrenci ve velilerin okul öncesi alışverişte ilk adresi olan CarrefourSA, kırtasiye satışlarında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 48 artış sağladı.

Mevzuata uygun malzemeleri yeniden test ettirmişti

Güveni her zaman ön planda tutan CarrefourSA, bu yıl da bir ilke imza atarak satışa sunduğu Avrupa Birliği mevzuatlarına uygun kırtasiye malzemelerini ayrıca bağımsız bir kuruluş olan İntertek laboratuvarlarında yeniden test ettirmişti. CarrefourSA, yapılan çalışmada onaylanmayan hiçbir ürünü raflarına almamıştı. CarrefourSA tarafından çocuk sağlığına uygunluğu test ettirilen kırtasiye ürünlerinin, uzman toksikologlar tarafından güvenliği onaylanmıştı.

Ergin: “Çocuklar için hassasiyetimiz aileler tarafından takdir gördü”

carrefoursa-genel-muduru-hakan-erginCarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, okul alışverişinde güvenli ürün seçiminin önemine vurgu yaparak şunları söyledi:
“CarrefourSA olarak kırtasiye malzemeleri konusunda çocuklarımızın sağlıklarına en üst seviyede önem verdiğimizi her zaman söylüyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz bu nedenle onlar için zararlı olabilecek tüm ürünleri raflarımızın dışında bıraktık. Bu hassasiyetimiz aileler tarafından da takdir gördü. Kırtasiye satışlarımızda geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 48 artış sağladık. Anne babalar okul alışverişinde gönül rahatlığıyla CarrefourSA’yı tercih edebilir, içlerini rahat tutabilirler.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz