Ana Sayfa AVM Bilkent Station’da tatlı festivali

Bilkent Station’da tatlı festivali

Bilkent Station, Ankaralıları bu kez “Tatlı Fest” ile buluşturuyor. Minik tarifler ve tadımlardan keyif almak isteyenler, 14-15-16 Ekim’de Bilkent Station’da buluşacak.

Bilkent Station geleneksel festivalleri tatlı bir sürprizle sürüyor. Mayıs’ta Ankara’yı kahveye doyuran Bilkent Station, 14-15-16 Ekim’de şehrin ilk tatlı festivaline ev sahipliği yapacak. Kahveyi tatlıdan ayrı düşünemeyenler, yeni tatlı tariflerinin peşinden koşanlar ve yılın en tatlı günlerini yaşamak isteyenler bu festivalde buluşacak.

Dünya tatları, geleneksel tatlar ve sürprizler… Minik tarifler ve tadımlardan keyif almak isteyenler; Bilkent Station’daki tatlı festivalinde pasta ve çikolata heykelleri sergisini gezme şansı da yakalayacak. Müziğin de tatlı tatlı çalacağı festivalde çocuklara, gençlere ve ebeveynlere yönelik özel atölye çalışmaları da dikkat çekecek. Çikolata, makaron, kuki ve küçük kek yapımı başlıklı bu atölyelerin hedefi tamamen festival katılımcılarına tatlı bir eğlence yaşatmak olarak belirlendi.

Tatlı festivalinde ‘yetenek yarışmaları’ da çok özel hazırlandı. Hem profesyonellerin hem de amatörlerin hünerlerini göstereceği yarışmalar, izleyenleri tatlı yolculuklara çıkaracak. Yarışmaların hepsi de sürpriz ödüllerle dolu olacak.

Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) milli takımından şefi Emrah Köksal Sezgin, Pınar Aran, pastacılık kariyerinde çığır açan Melike Bahçeci ve Neslihan Menteş festivalin sürpriz konukları arasında yer alıyor. Bilkent Station’daki tatlı festivali şehrin tüm tatlı insanlarıyla daha da keyifli olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz