Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM Nostaljik ramazan eğlenceleri Agora AVM’de

Nostaljik ramazan eğlenceleri Agora AVM’de

Her yıl ziyaretçilerine eski ramazanların keyfini yaşatan Agora Alışveriş Merkezi, bu yıl da birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yaparak ramazan ayını unutulmaz kılacak.

Eski gelenek ve göreneklerimizin yeni nesillere aktarılmasında önemli bir yeri olan ramazan eğlenceleri, büyüklerimize eski Ramazan eğlencelerini anımsatarak geçmişe yolculuk yaptıracak olan etkinlikler, minikler için de ramazan kültürünü öğrenmeleri açısından güzel bir fırsat sağlayacak.

Agora Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçiler bu ramazanda fasıl dinletisi eşliğinde iftarlarını açacak, unutulmaya yüz tutmuş nağmelerle keyifli saatler yaşayacaklar. Tasavvuf müziği eşliğinde ziyaretçilere görsel bir şölen yaşatacak olan sema gösterileri, Karagöz & Hacivat Tiyatrosu ve Kuklalarla Orta Oyunu gibi birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yaparak 7’den 70’e herkese nostaljik bir ramazan yaşatacak.

Agora AVM’de eski ramazanların ruhu yaşanacak

6 Haziran- 3 Temmuz tarihleri arasında Agora AVM ziyaretçileri, eski ramazanların ruhu ile alışveriş keyfini bir arada yaşayacak. Ramazan ayı boyunca her gün saat 20.00’de fasıl dinletisi, her çarşamba, cuma, pazar saat 18.00’de “Kuklalarla Orta Oyunu”, her cumartesi saat 16.00- 18.00 arası “Kaligrafi Etkinliği”, saat 18.00’de “Karagöz & Hacivat Gölge Oyunu” ve saat 19.30’da “Sema Gösterisi”, 11-12- 25-26 Haziran tarihlerinde ise Karagöz & Hacivat Kukla Yapım Atölyesi saat 14.00 ve 15.30’da Agora AVM’de ziyaretçilerle buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz