Ana Sayfa Marka-Mağaza Aydın’da ilk Taç Fabrika Satış mağazası açıldı

Aydın’da ilk Taç Fabrika Satış mağazası açıldı

Ev tekstili sektöründeki 40 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’nin lider ev tekstil markası Taç, Türkiye genelindeki 14. Fabrika Satış Mağazasını Aydın’da hizmete açtı. 

Toplam 500 metrekarelik alana iki katlı olarak kurulan ve Aydın’daki ilk fabrika satış mağazası olma özelliği taşıyan Taç mağazası, Muğla Karayolu üzerinde Çine Caddesi’nde hizmet verecek. Linens Pazarlama Genel Müdürü Dr. Erkmen Onbulak, Aydın’da Taç ürünlerinin yoğun bir talep gördüğünü ve yeni açılan fabrika satış mağazasıyla müşteriler için cazip fiyat avantajları sunduklarını söyledi.

Erkmen Onbulak, “Avrupa’nın en büyük ve en son teknolojiyle çalışan entegre üretim tesislerine sahip olan Taç, bugün yurt içi ve yurt dışı pazarlarda toplam 700 milyon nüfuslu bölgede pazar lideri konumunda yer alıyor. Üretimden gelen gücümüz ve farklı beklentilere hızlıca yanıt verebiliyor olmamız bizim en büyük avantajımız. Bu sayede Taç’ta ev tekstiline dair akla gelebilecek tüm ürünleri aynı çatı altında topluyoruz. Aydın’da açılış yaptığımız ilk günde de gördük ki, yeni fabrika satış mağazamız her geçen gün daha yoğun bir talep görmeye devam edecek” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz