Ana Sayfa Marka-Mağaza Media Markt’tan Avrupa Şampiyonası’na özel

Media Markt’tan Avrupa Şampiyonası’na özel

Media Markt, tüketicilerini Avrupa Şampiyonası – Euro 2016’ya özel TV kategorisindeki benzersiz indirimler, mağazalarda serili dev yeşil halılar, gol atma köşeleri ve büyük sürprizlerle karşılayacak. 

“Gülmek Türkiye’ye Yakışıyor” sloganı ve Avrupa Şampiyonası’na özel olarak bestelenen şarkısı eşliğinde Media Markt’ın yeni reklam filmi, esprili kurgusunun yanı sıra Çaycı Hüseyin karakteriyle akıllara kazınan Alparslan Özmol’un başarılı oyunculuğuyla da dikkat çekiyor.
Reklam filminde, Avrupa Kupası’ndaki stadyum atmosferini tüketicilerine sahadaymışçasına yaşatmayı amaçlayan kampanya eğlenceli bir dille ele alınıyor. Media Markt’ta rakipsiz fiyatlarla sunulan Ultra HD televizyonlardan son model ses sistemlerine binlerce ürün ile tüketicilerin Euro 2016 heyecanını evinde tüm coşkusuyla yaşayabileceklerine vurgu yapılıyor. Devam filmleri ile heyecanı daha da arttıracak olan reklam kampanyası, TV reklamlarının yanı sıra, outdoor, radyo, dijital, gazete, broşür ve mağaza içi etkinlikler ile tüketicilere futbol şenliği yaşatacak.
Wanda Digital imzasını taşıyan Euro 2016’ya özel reklam filminin çekimi 100 kişilik bir ekip ile 2 günde tamamlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz