Ana Sayfa AVM Nevçarşı sinema keyfi, Bizim Lokanta lezzetiyle taçlanıyor

Nevçarşı sinema keyfi, Bizim Lokanta lezzetiyle taçlanıyor

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, sinemada çocuk filmlerine bilet alan ailelere Bizim Lokanta menüsü kampanyası 25 Kasım -31 Aralık tarihlerine kadar devam ediyor.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, sinemaseverlere özel bir kampanyayla keyifli anlar sunmaya devam ediyor. 25 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında hafta sonları sinemada çocuk filmlerine bilet alan aileler, Bizim Lokanta menüsü kampanyasından faydalanacak. Bu kampanya kapsamında hafta sonu çocuk filmlerine bilet alan aileler, Bizim Lokanta’dan lezzetli bir sürprize hazır olabilirler.

Özellikle çocuklarıyla eğlenceli anlar geçirmek isteyen aileler için düzenlenen bu kampanya, hafta sonları sinemaseverlere özel bir avantaj sunuyor. Hafta sonu çocuk filmlerine bilet alan 100 şanslı aile, Bizim Lokanta’dan ücretsiz çocuk menüsü kazanma fırsatını elde edecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyen aileler, hafta sonu çocuk filmlerine aldıkları biletlerin çıktılarını sinema salonundan çıktıktan sonra danışma noktasına ibraz ederek kampanyadan anında yararlanabilirler. Ancak kampanya, sınırlı sayıda olduğu için erken başvuru yapmanın önemli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, hafta sonları keyifli bir sinema deneyimi yaşamak isteyen ailelere bu özel kampanyayla unutulmaz anlar sunuyor. Sinema keyfini Bizim Lokanta’nın lezzetli menüsüyle taçlandırmak isteyen ziyaretçiler için kaçırılmayacak bir fırsat!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz