Ana Sayfa AVM Nevçarşı’da strateji dolu rekabet

Nevçarşı’da strateji dolu rekabet

Strateji dolu rekabet ve ödüllerin olduğu Satranç Turnuvası Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, satranç tutkunları için heyecan verici bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Lisanslı sporcuların katılım sağlayacağı Satranç Turnuvası, 25-26 Kasım tarihlerinde Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek.

Satranç tutkunlarının bir araya gelerek stratejilerini sergileme ve rekabet etme fırsatı bulacakları turnuva, satranç severler için heyecan dolu anlar vaat ediyor. Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı turnuva, lisanslı sporcular arasında yoğun bir rekabet ortamına sahne olacak.

25 Kasım tarihinde 7-8 yaş, 26 Kasım tarihinde 9-10 yaş satranç oyuncularının kozlarını paylaşacağı turnuvanın birincilerine 2.000 TL değerinde Param kart ödülü, ikincilere 1.500 TL, üçüncülere ise 1.000 TL değerinde Param kart ödülü sunulacak. Turnuvanın dördüncü, beşinci ve altıncısına ise sinema bileti ve popcorn hediyesi verilecek.

Turnuvaya katılmak isteyenlerin, Satranç Federasyonu’nun resmi web sitesi olan www.istanbul.tsf.org.tr adresinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. Katılımcılar, bu heyecan verici etkinlikte stratejik zekalarını sergileme fırsatını kaçırmamak için kayıt işlemlerini tamamlamalılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz