Ana Sayfa Marka-Mağaza Mudo’da değişim başladı

Mudo’da değişim başladı

‘Mudo’da değişim başladı’ lansman daveti
cemiyet, sanat ve moda dünyasından ünlü bir çok ismin katılımıyla gerçekleşti. Mudo Collection Kadın Koleksiyonu, moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu’nun Kreatif Direktörlüğü’nde Sonbahar Kış 2015/16 sezonuyla başlayan işbirliği ile yenilendi.

Mudo’nun sevilen çizgisini global trendler, mükemmel kalıplar, kadınsı kuplar, feminen detay ve renklerle yorumlayan Gamze Saraçoğlu ve Mudo tasarım ekibi, Mudo Collection kadın koleksiyonunu yeniden tasarladı. Mudo Collection’un tamamen yenilenen koleksiyonu enerjik, capcanlı, eğlenceli, feminen ve daha renkli.

Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Taviloğlu, Mudo CEO ve Yürütme Kurulu Başkanı Barış Karakullukçu ve Mudo Hazır Giyim Genel Müdürü Hakan Kavaklı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen lansman davetine; Mudo Onursal Başkanı Mustafa Taviloğlu, Aslı Taviloğlu, Abdullah Kiğılı, Cem Hakko, Ayşe Tolga, Ayşe Kucuroğlu, Tuba Ünsal, Ezgi Mola, Salih Memecan, Özhan Carda, Aslı Ekşioğlu, Zeynep Özyılmazel, Merve-Moris Kohen, Beliz-Deniz Sarıyer, Arzu Kaprol, Abdullah Burnaz, Ela-Ali Murat Kızıltaş, Mehtap Elaidi, Seda Lafçı, Hande Çokrak, Giray Sepin, Özgür Masur, Özlem Kaya, Ece Gözen, Nihan Peker’in de aralarında bulunduğu bir çok davetli katıldı.

Vitrin tasarımına Beliz Sarıyer imzası
Marka konseptindeki tüm yenilenme vitrinlerden, imaj çekimlerine kadar tüketiciye dokunulan her noktada yaşandı. Mudo Collection mağaza vitrinleri Gamze Saraçoğlu ile başlayan değişimi yansıtacak şekilde, İç Mimar Beliz Sarıyer tarafından “Değişimin Başlangıcı” konsepti ile hazırlandı.

Mudo Collection yine, yeni, yeniden…
mudo2Yenilenen Mudo Collection kadın koleksiyonu, global moda trendlerine göre modernize edilerek tasarlandı. Kumaş dokuları değişti. Mudo kadınının her anına kolaylıkla eşlik edebilecek, nefes alabilen, gün boyu deforme olmayacak pratik kumaşlar kullanıldı. Doku, tuşe ve likrayla içinde rahat hissedilecek, şık olurken rahatlığı ve konforu göz ardı ettirmeyecek, harekete izin veren kumaş seçimleri yapıldı. Tüm kalıplar dünya standartları ölçülerine göre revize edildi. Hepsi birbiriyle kombinlenebilecek 600 parçalık geniş bir koleksiyon hazırlandı.

Tüm baskılar, nakışlar ve danteller Mudo’yu ifade eden hikayelerle tasarım ekibi tarafından özel olarak tasarlandı. Koleksiyondaki tüm ürünler renkleriyle, kumaşlarıyla, baskılarıyla birbirleriyle kombinlenmeye uygun hale geldi. Aksesuarlar koleksiyondaki tüm parçalara uyumlu olacak şekilde yeniden uyarlandı.

Koleksiyonda tasarım gustosunun ön planda tutulduğu, zamansız, sonraki sezonlarda yeni ürünlerle kombinlenebilecek vazgeçilmez parçalar bulunuyor. Mudo kadını kendini her biri ince zevk ve dokunuşlarla tasarlanmış yeni Mudo Collection ile ifade ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz