Ana Sayfa Gündem Mudo Concept’ten 3 bin metrekarelik mağaza

Mudo Concept’ten 3 bin metrekarelik mağaza

Mudo Concept 3 bin metrekarelik mağazasının kapılarını Bursa’da açtı.

Yurt içi ve yurt dışında 134 mağazası ile mobilya, ev dekorasyonu ve yaşam sektörüne farklı bir perspektif sunan Mudo Concept, Bursa Nilüfer’de 3 bin metrekarelik yeni mağazasını açtı. İç mekan mobilyadan bahçe mobilyasına, aydınlatmadan dekorasyon ürünlerine, mutfaktan ev tekstiline kadar dünya trendlerinden ilham alan benzersiz koleksiyonu ile Mudo Concept, Bursalı müşterileri için muhteşem seçenekler sunuyor.

Özellikle dünya trendlerinden ilham alan benzersiz koleksiyonlarıyla dikkat çeken Mudo Concept, Bursa’daki müşterilerine oldukça zengin seçenekler vaat ediyor. Yeni Bursa FSM Concept mağazası, tam 5 katlı yapısıyla görkemli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Burada, 2 bin 500’den fazla ürün çeşidiyle müşterilere evlerini yeniden tasarlarken ilham almaları için bir buluşma noktası sunuluyor.

Bu yeni mağaza, sadece alışveriş yapmakla kalmayıp, aynı zamanda ev dekorasyonunda fikir edinmek ve ilham almak isteyenler için adeta bir görsel şölen sunuyor. Mudo Concept’in geniş ürün yelpazesi ve dünya trendlerini takip eden koleksiyonlarıyla, Bursa’daki bu yeni mağaza, yaşam alanlarını yenilemek isteyenler için önemli bir destinasyon haline gelmeyi amaçlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz