Ana Sayfa İNDEKS Bilkent Center Cumhuriyetin 100. yılında Bilkent Center 25 yaşında

Cumhuriyetin 100. yılında Bilkent Center 25 yaşında

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Bilkent Center, 25. Yaşını kutluyor.

Ödüllü mimarisi içinde bulunan zengin gastronomik lezzet alternatifleri, kültürel ve sosyal mekanları, seçkin mağazaları ile fark yaratan Bilkent Center Cumhuriyetin 100. yılında 25. yaşını kutluyor. Gerek bünyesindeki markalarla gerekse düzenlediği festivaller ile Ankara ve Türkiye’de adından övgüyle söz ettiren Bilkent Center 25. yılına yakışır projelerine de devam ediyor.

“Yeşilin öncüsü, sanatın merkezi ve başarıların adresi”


Tepe Emlak Yatırım Genel Müdürü Deniz Bozan, 2019 ve 2020 yıllarında uluslararası kuruluşlardan etkinlik ve renovasyon projeleriyle toplamda sekiz ödül kazandıklarının belirtti. “Hermes Creative Awards 2023’te, Ankara Kahve Festivali ile “En İyi Tematik Festival”, “Etkinlik Pazarlaması” ve “Özel Etkinlik” kategorilerinde platin ödül kazandık. 2019 yılında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün vermiş olduğu belge ile Türkiye’nin ilk “Sıfır Atık Belgesi”ne sahip AVM’si olduklarını” söyleyen Bozan, “Türkiye’nin İlk Erişilebilirlik Belgesi”ne de sahip olan Bilkent Center, 2023 yılında ise işletmelerin sürdürülebilir iş uygulamalarındaki yeşil taahhütlerini doğrulamak amacıyla Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından verilen ve Bureau Veritas iş birliği ile geliştirilen “Green Check-Yeşil Kontrol Belgesi”ni alarak “Ankara’nın İlk Yeşil Alışveriş Merkezi” olduğunu belirtti. Bilkent Center olarak yaşam merkezi olmaya, sanata ve sanatçıya önem vermeye, festivalden sergiye, konserden tiyatroya sosyal hayatın her alanını bünyemizde birleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

“Sektörde ilkleri başardığımız için gururluyuz”
Bilkent Center’ın 25. yıl hedeflerini ve hayata geçireceği projeleri aktaran Bilkent Center AVM Müdürü Esat Aydın, dış alanlardaki restoranlar, açık teras, çocuklu aileler için oluşturulan çocuk oyun alanı ile sosyalleşmenin önemine dikkat çekti. “Bilkent Center’da sahip olduğumuz birçok mimari özellikle ilk günden bu yana ziyaretçilerimize keyifli, konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunma imkânı sağlıyoruz” açıklamasında bulunan Aydın: “Cumhuriyet’in 100., Bilkent Center’ın 25. yılında birbirinden özel etkinlikleri misafirlerimiz ile buluşturduk ve buluşturmaya da devam ediyoruz. Ankara Kahve Festivali, V. Uluslararası Bilkent Sanat Festivali, Food Truck Festival ve Bilkent Yol Koşusu derken dolu dolu bir 2023 yılını geride bırakmak üzereyiz. Bundan sonraki süreçte de aynı heyecan ve özveri ile ilkleri ziyaretçilerimize sunmaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz