Ana Sayfa AVM Nevçarşı’da minikler meslekleri deneyerek, eğlenerek öğrenecek

Nevçarşı’da minikler meslekleri deneyerek, eğlenerek öğrenecek

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, 16-19 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan Meslek Atölyeleri etkinliğiyle çocuklara farklı meslek gruplarını deneyimleme şansı sunuyor.

Birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlikler, Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde çocukları bekliyor. 16-19 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan Meslek Atölyeleri etkinliği, çocuklara farklı meslek grupları deneyimleme ve keşfetme fırsatı sunacak.

Etkinlik, dört gün boyunca her gün dört seans şeklinde gerçekleştirilecek. Her seans, çocuklara görsel olarak sunulan farklı meslek gruplarını tanıtacak ve onlara bu mesleklerin keyifli dünyasını keşfetme şansı verecek.

Atölye seansları, 15.00, 16.00, 17.00 ve 18.00 saatlerinde gerçekleştirilecek. Etkinliğe, 4-12 yaş aralığındaki ziyaretçiler etkinliğe katılabilecek.

Katılım için kayıtlar, etkinlik günlerinin başlangıcında, yani saat 14.30’da başlayacak. Kayıt için, alışveriş merkezi içerisinden yapılan market alışverişleri hariç, 100 TL’lik alışveriş fişi ile başvuru yapılması gerekecek. Bu şekilde, etkinlik boyunca çocuklarshem eğlenip öğrenirken hem de alışverişin keyfini çıkarabilecekler.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, çocukların hayal dünyalarını geliştirmek ve onlara yeni ufuklar açmak amacıyla bu tür etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Çocuklara meslekleri deneyimleme şansı vererek onların hayal güçlerini geliştirmeyi amaçlayan bu atölyeler, eğlenceli ve öğretici anlar sunmayı hedefliyor.

Ebeveynler ve çocuklar, bu etkinlikle birlikte hem alışveriş merkezinin keyfini çıkarabilecek hem de çocukların keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak Meslek Atölyeleri’ne katılma fırsatını yakalayacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz